Jak se hrálo o víkendu?

Verze pro tisk |

Podívejte se v našem přehledu, jak se dařilo českolipským týmům o uplynulém víkendu.

Florbalová superliga
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:12 (0:4, 2:7, 0:1)

Chodov vyhrál s přehledem a dokázal tak, že není na špičce tabulky náhodou. ZA FBC dávali góly Ekl a Kadlec. Česká Lípa bude potřebovat teď zvládnout dva nejbližší zápasy, s Ostravou a Znojmem. Ty by mohly být pro ní rozhodující ve snaze vyhnout se nevyzpytatelné baráži.

1. futsalová liga
Helas Brno - Démoni Česká Lípa 8:4 (1:2)

Tomáš Fichtner se podílel na všech čtyřech gólech Démonů, tři dal a na jeden přihrál (Rottovi), moc velkou radost z toho ale jistě při prohře neměl... Naštěstí pro Démony prohráli i jejich soupeři (Mělník, Jeseník, Třinec) v boji o udržení. Právě s jedním z nich, s Jeseníkem, se Démoni utkají v příštím zápase a to 1. února na domácí půdě.

2. volejbalová liga mužů
Lokomotiva Česká Lípa - Jirkov 3:2 (-21, 12, -22, 14, 13) a 3:0 (14, 10, 21)

Nečekané problémy měli českolipští volejbalisté v první zápase s outsiderem z Jirkova, ve druhém utkání však už dokázali, že patří zaslouženě mezi nejlepší týmy druhé ligy. O víkendu zajíždí Lokomotiva ke čtvrtému týmu tabulky, kterým je Karlovarsko B.

1. volejbalová liga juniorů
Lokomotiva Česká Lípa - TJ Slavia Liberec 3:2 (-21,-19,17,15,9) a 3:0 (26,20,17)

Skvělých výsledků dosáhli mladí volejbalisté. Vyšlápli si na favorita ligy a dvakrát ho zdolali. Díky tomu se definitvně vzdálili spodu tabulky, k prvním týmům však mají také daleko.

Přípravné fotbalové utkání
Arsenal Česká Lípa - Vilémov 2:2 (1:1)

Ani v druhém přátelském zápase Českolipští neprohráli, i když výsledky nejsou samozřejmě v přípravném období to nejhlavnější. V sobotu se Arsenal střetne s mladoboleslavskou devatenáctkou.

2. florbalová liga juniorek
TJ Turnov - FBC Šluknovsko Česká Lípa 12:1 (7:1, 3:0, 2:0)
FBC Šluknovsko Česká Lípa - KM automatic FBK Jičín 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)

Porážka s Turnovem (až na to skóre) možná tolik nebolí jako s Jičínem, který je bodově na tom podobně jako Česká Lípa. Góly za FBC dávaly Tran Thanh Phuong , Veronika Jakešová a Šárka Minářová. 

Nahoru