Jak se hrálo o víkendu?

Verze pro tisk |

Podívejte se v následujícím přehledu, jak se dařilo českolipským sportovním týmům v průběhu prvního víkendu nového roku 2018.

1. futsalová liga
SKP Ocel Třinec - FC Démoni Česká Lípa 2:5 (1:1)

Veledůležitou výhru získali českolipští futsalisté. Souboj o poslední flek zvládli na jedničku a dosavadní chvost tabulky nadále zůstává Třinci. Zaskvěl se především Tomáš Fichtner, který dva góly dal a na jeden přihrál. Branku přidal dokonce i brankář Kirov. Démoni jsou na 10. místě s devíti body.

Florbalová superliga
1. SC Tempish Vítkovice - FBC 4Clean Česká Lípa 8:2 (3:1, 1:0, 4:1)

Bez Štěpána Slaného i dalších opor odjeli muži FBC k těžkému soupeři do Vítkovic. Ujali se vedení, ale pak už bylo skóre v režii domácích. Góly Českolipských dali Jaromír Ekl a Marek Dzierža, kteří si i navzájem nahrávali. Lípa je jedenáctá a na play-off ztrácí osm bodů.

Krajská hokejová liga mužů
HC Česká Lípa - HC Slavoj Liberec 9:5 (3:2, 4:1, 2:2)

Dobrou formu si českolipští hokejisté ponechali i přes vánoční svátky. Lípa se dotáhla právě na třetí Liberec. Mají stejný počet bodů, hráči z krajského města mají však lepší skóre. Za pozornost určitě stojí hattrick domácího Holčáka a góly v prvních dvou minutách zápasu zásluhou Nováka (také Č. Lípa).

1. florbalová liga žen
FBC Česká Lípa - FBC Texas 3:8 (0:2, 0:3, 3:3)

V jednu chvíli už českolipské florbalistky prohrávaly 0:7, ve třetí třetině výsledek alespoň trochu kosmeticky upravily. Dva body (gól a přihrávka) za Českou Lípu zaznamenala Martina Gembecová.

Florbalová liga veteránů
SK Florbal Benešov - FBC Česká Lípa 1:4
FBC Česká Lípa - ASK Lovosice - LFP 4:4

Důležitého vítězství dosáhlo nejzkušenější mužstvo českolipského "efbécéčka". Uniklo spodku tabulky a pak se mu navíc povedlo sebrat bod Lovosicím. 

Nahoru