Velkolepá oslava

Verze pro tisk |

Už jste si někdo řekl: „Měl jsem tu nejlepší oslavu narozenin“? Tak to jste jistě nebyli v pátek 10. 11. 2017 na oslavě 90. narozenin ZUŠ v České Lípě, která se konala formou plesu, kde jinde než v sále samotné školy.

Ples ve škole nezní moc cool, ale i tak jsem se těšila a věřte mi, že vyzdobený a osvětlený sál v zušce působí dokonce příjemněji než prostory v Merkuru. V předsálí bylo zajištěno občerstvení a vzpomínku na ples v podobě nádherné fotografie nabízel fotokoutek Václava Soukupa, který mimochodem fotografoval i celý ples. Slovo k celému večeru měla klasická moderátorská dvojka Jiří Gottlieber a Ondřej Homola.

Ples začínal tanečním vystoupením Sáry Langrové, následovaly proslovy ředitele Marka Kučery a některých učitelů a poté přípitek. Také jste mohli být uneseni do hlubin Pirátů z Karibiku, když filmovou hudbu ztvárnil Symfonický orchestr ZUŠ. Svůj talent předvedlo také pár sólově zpívajících jedinců. K poslechu a tanci nejprve hrála Jazzová farma, kterou pak vystřídala skupina Big Balls. Nechybělo ani překvapení a to dokonce dvě! Prvním překvapením byl ohňostroj a spolu s ním nakrojení dortu jako na každé správné oslavě. Další bylo půlnoční a to opravdu stálo za to - velká část učitelského sboru a ředitel za bubny Hluché party a pád na záda moderátora Ondry!

Do dvou hodin pak probíhala volná zábava. Atmosféra celého plesu byla opravdu skvělá (pokud byste do ní chtěli nahlédnout, fotografie z plesu najdete ZDE). Jediné, co bych večeru vytkla, je, že mě bolely nohy, ale to už je můj problém, a vzhledem k tomu, že na konci plesu tam bosky běhalo pár děvčat, asi jsem v tom nebyla sama. Doufám, že pokud jste byli na plese, nic vás nebolelo a pokud nebyli, půjdete příště!
 

Nahoru