Pivovar Cvikov oslaví čtvrté narozeniny

Verze pro tisk |

Pavel Callta, regionální kapely, vystoupení spolků, řemeslný jarmark, dětská dílna, rozsvícení vánočního stromu, ohňostroj. Tak by se dala ve zkratce popsat tradiční akce v Pivovaru Cvikov, kterou si pivovar každoročně na konci listopadu připomíná výročí svého znovuotevření. Letos tato sláva vyšla na sobotu 24. listopadu, program je naplánovaný od 10:00 do 20:00. Vstup je zdarma.

Po téměř 50 letech se 29. listopadu 2014 znovuotevřel Pivovar Cvikov, došlo k obnově výroby piva a otevření restaurace Sladovna. Za rok poté začala fungovat i pivovarská Stodola, letos v létě pak i hotel Kleis. Pivovar tedy žije aktivním životem a snaží se stále přinášet pro své zákazníky něco nového.

Důkazem toho jsou i novinky v programu jinak tradiční pivovarské akce. Letos poprvé si děti vyrobí něco na památku v dětské dílně, ale především se na dvoře pivovaru rozsvítí úplně poprvé vánoční strom. Zlatým hřebem programu bude koncert Českolipáka Pavla Callty, předcházet mu budou koncerty Jazzové farmy ZUŠ Česká Lípa, mladé kapely Decadent Harmony a matadorů ze skupiny Lingers, která letos potěší fanoušky vydáním zbrusu nového CD.

Součástí programu je samozřejmě i řemeslný jarmark s pestrou nabídkou produktů, prohlídky pivovaru i vystoupení místních souborů. I letos se samozřejmě bude narážet speciální pivo Výroční 14°, které v pivovaru vaří právě na narozeniny. Zajištěn je jako vždy i autobusový svoz zdarma, a to z Nového Boru do Cvikova a zpět.


 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru