Dny města Mimoň

Verze pro tisk |

V sobotu a v neděli 22. – 23. 6. 2019 proběhnou v Mimoni tradiční městské slavnosti. Hlavní program vás čeká v sobotu na náměstí 1. máje, a to od 10,00 hod., kdy slavnost zahájí starosta města Petr Král.

Dopolední blok je zaměřen hlavně na děti, které se mohou těšit na vystoupení Honzy Bažanta – Honzy Poplety, Kouzelníka Čaroslava, vystoupení dětí ze ZUŠ a ZŠ, pěveckého sboru Zpěvandule, dětské atrakce, stánkový prodej a mnoho dalšího. Od 14,00 do 16,00 hod. si pak místní skauti připravili pro malé i velké plavbu po Panenském potoce.

Odpolední blok zahájí ve 14,30 hod. skupina Poutníci a následovat budou skupiny The Geront Shadows Revival, Hard Rock Tribute, Jamaron, Mirai a Mydy Rabycad. Vše ukončí ve 24,00 hod. ohňostroj.

Mimo hlavní program na náměstí je v sobotu i v neděli otevřen areál Kaple Božího hrobu, kterým vás zdarma provede průvodce. V neděli od 15,00 hod. proběhne v kapli koncert skupiny Gnomus, která interpretuje středověkou hudbu v moderním podání. Po oba dny je také k vidění v Městském muzeu velká rodinná interaktivní výstava „Kouzelný svět loutek“.

Nahoru