Dluhová poradna v Novém Boru má novou adresu

Verze pro tisk |

Od 1. dubna 2018 byla dluhová poradna přesunuta z komunitního centra Rodiny v centru do Purkyňovy ulice č.p. 65 (Zahradní ulice). Poradenství v oblastech předlužení, zjišťování finančních závazků, komunikace s exekutory, příprava k oddlužení a podobně jsou tím pro obyvatele Nového Boru dostupnější.

Zadluženost je v Novém Boru významným problémem, který postihuje obyvatele napříč generacemi. V současné době je v Novém Boru 12% lidí starších 15 let v exekuci, například ve Sloupu v Čechách je to 33% obyvatel starších 15 let (www.mapaexekucí.cz).

Dluhová poradna nabízí pomoc formou individuálních konzultací a to bezplatně bez čekacích lhůt a včetně pomoci s jednáním s institucemi a osobním doprovodem. V případě potřeby kontaktujte zaměstnankyně Rodiny v centru a domluvte si schůzku: Petra Kotešovicová, tel. číslo 778 001 694, e-mail kotesovicova@rodinavcentru.cz, Angelika Horvátová tel. číslo 777 137 675, email horvatova@rodinavcentru.cz.

Rodina v centru je nestátní nezisková organizace působící na Novoborsku od roku 2005. Jejím posláním je podporovat rodiny s dětmi a pomáhat jim, když to potřebují. Více informací na www.rodinavcentru.cz.
 

alt
Nahoru