Neštěmice : Česká Lípa "A"

Neštěmice si před zápasem držely solidní 4. místo oproti České Lípě, která byla v tabulce až okolo 10. místa. Předpoklady výsledku se ale ani trochu nevyplnily. Byla to právě Česká Lípa, která hned v úvodu zatlačila Neštěmice do defenzívy. Českolipští dorostenci si připravili čtyři stoprocentní šance, ale ani jednu nevyužili. Domácí fotbalisté se vydávali jen zřídka k ofenzivním výletům, ale v 38. minutě se ujali vedeni 1:0, když neštemický útočník lehce pronikl hostující defenzívou, až se ocitl před brankářem Jiřím Vlastou, který jeho střelu stačil už jen lehce tečovat. Takto skončil i poločasový výsledek.

Ve druhé půli čekolipští mladíci opět pokračovali v útočném fotbale a již v 47. minutě dokázal Švehla vyrovnat hlavičkou z rohového kopu - 1:1.

Tlak českolipských fotbalistů ještě narůstal, až ve 66. minutě Bobecký, který nahradil na hrotu útoku Kopeckého, je poslal do vedení. V 70. minutě neudržela domácí obrana další nápor a opět Bobecký krásnou střelou k tyčce zvýšil na 3:1.

V posledních dvaceti minutách předváděl hostující tým útočnou exhibici, ale jeho útoky končily většinou v ofsajdu nebo v zámezí. Na konečných 4:1 zvýšil nejlepší hráč utkání Švehla střelou z dvaceti metrů po zemi, kterou neštěmický brankář na promoklém trávníku neudržel ve svých rukavicích.

Starší dorostenci Neštěmice : Česká Lípa "A" 1:4

Sestava Českě Lípy: Vlasta - Štihar, Novotný, Pohorský,Švehlík - Lebduška, Landa, Chadima, Flekl - Švehla, Kopecký (59 Bobecký)