Den zvířat – „Migrace živočichů“

Verze pro tisk |

Středa 2. 10. 2019 od 9.00 – 15.00 hodin

Šestnáctý ročník již tradiční akce Den zvířat ve Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě, která je pořádána pro děti z mateřských, základních a středních škol a také pro rodiny s dětmi, je letos nazvána „Migrace živočichů“. Pestrý celodenní program bude připraven v areálu bývalého augustiniánského kláštera a přilehlé zahradě.

Zde najdou návštěvníci akce výuková i sportovní stanoviště a tvůrčí dílny zaměřené na dané téma, připravené společně s Domem dětí a mládeže Libertin, SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě a pracovišť CHKO Kokořínsko – Máchův kraj, CHKO České středohoří, Městskou knihovnou v České Lípě a Geoparkem Ralsko. Pracovníci Národního muzea představí aplikaci iNaturalist. Dále budou pro návštěvníky připraveny přednášky s projektem NEPZ (www.nepz.cz). Bezplatně budou zpřístupněny i veškeré expozice muzea a právě probíhající výstavy.

Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Nutné předchozí přihlášení na program Dne zvířat!
Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky ZDE. Najdete tam konkrétní časový harmonogram a můžete si tak sami zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Přihlášení je možné také u muzejní lektorky Veroniky Ličaverové, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Program je zdarma a je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě za finančního přispění Libereckého kraje.

 

alt
Nahoru