Loko Česká Lípa - Slovan Varnsdorf

Netušili však, že jejich cíl se jim bude dařit plnit pouze jednu jedinou minutu. Ještě v první minutě hosté rychle odpověděli na úvodní gól domácích, ale pak začala na hřišti vládnout v první půli vynikající českolipská obrana, dirigovaná z branky bezchybným Jirouskem.

A tak se stal zřídka vídaný jev. Hráči Varnsdorfu nevstřelili dalších 35 minut ani gól. Česká Lípa naopak navázala na svůj dobrý výkon proti Děčínu a kdyby se jí lépe dařila střelba z vyložených pozic, mohl být poločasový výsledek o mnoho lepší než (pouhých)16 : 1.

Po přestávce se pokračovalo v házené poklidného tempa, kterou občas narušili zákeřným faulem hostující hráči, jež špatně snášeli takový brankový rozdíl. Českolipští se však nenechali zviklat k oplácení a dál pokračovali ve své profesorské hře, která vyústila v rozdíl 26 branek - 33 : 7.