Předprodej vstupenek na Lípu Musicu zahájen!

Verze pro tisk |

Předprodej vstupenek na 18. ročník MHF Lípa Musica byl zahájen. V prodeji je celkem 3.900 vstupenek na 20 koncertů a představení letošního ročníku. Novinkou je abonmá na šest koncertů pořádaných v srdci festivalu, v České Lípě, díky kterému mohou návštěvníci ušetřit až 20 %. Navíc bylo do prodeje přidáno 70 vstupenek na zahajovací koncert s legendárními The King's Singers, který se uskuteční 17. září v klášterní bazilice v Hejnicích. Předprodej vstupenek je k dispozici online, vstupenky je možné zakoupit také ve festivalové pokladně v Žižkově ulici č.p. 528/6 v České Lípě, která je aktuálně otevřena každé pondělí a středu od 15 do 18 hodin a každé úterý a čtvrtek od 14 do 18 hodin.

18. ročník MHF Lípa Musica se uskuteční na 15 místech Libereckého, Ústeckého kraje a Saska od září do listopadu (s prologem v srpnu) a nabídne 21 projektů. Dramaturgicky festival zůstává věrný své ideji prohloubení česko-německého kulturního dialogu a prezentaci vybraných interpretů z ČR i zahraničí. Opět bude středobodem programu hudba klasická, kterou doplní koncerty přesahující do žánru alternativy a představení moderního výrazového tance. Česko-německá spolupráce bude pokračovat pořádáním čtyř koncertů v Německu a zařazením šesti projektů s německými hosty. K největším hvězdám letošního ročníku patří britský vokální sextet the King’s Singers, Janoska Ensemble, sólisté Noah Bendix-Balgley, Sergej Malov, Alexander Hrustevich, Julian Steckel, Simona Šaturová, Markéta Cukrová, Hana Blažíková, nebo Josef Špaček, který se stává uměleckým garantem festivalu.

Kompletní přehled o programu letošního ročníku najdete na www.lipamusica.cz, programovou brožuru je možné si vyzvednout ve festivalové pokladně či v Informačním centru v České Lípě, online je k dispozici zde

Nahoru