70 % vstupenek na zahajovací koncert 18. Lípy Musicy vyprodáno!

Verze pro tisk |

V pondělí 19. listopadu byl zahájen předprodej na zahajovací galavečer příštího ročníku MHF Lípa Musica, který bude současně Koncertem pro Liberecký kraj. Ten se uskuteční 17. září 2019 v Chrámu Navštívení Panny Marie v Hejnicích. Na jeho programu zazáří fenomenální vokální sexteto z Velké Británie, které již přes půl století fascinuje doslova celý svět. Vystoupení The King’s Singers na festivalu Lípa Musica v roce 2019 bude navíc jejich jediným koncertem v České republice., což si uvědomuje i české publikum, neboť během prvního dne bylo rozebráno 70 % všech vstupenek. Máte-li zájem zažít neobyčejný hudební zážitek v neobyčejném prostředí poutního skvostu severních Čech, neotálejte. Místa v prvních kategoriích jsou téměř pryč a v ostatních zbývá už jen pár desítek vstupenek… Ty si můžete zakoupit v čekolipské festivalové pokladně v Žižkově ulici 528/6 každé pondělí a středu a nebo využít online předprodej na www.lipamusica.cz.

Vedle festivalového zahajovacího koncertu je od pondělí v prodeji i Českolipský kruh přátel hudby, tedy druhý ročník obnoveného cyklu komorních koncertů, které se převážně budou i v příštím roce uskutečňovat v Centru textilního tisku. Těšit se můžete na umělecké osobnosti, jakými jsou violoncellista Jiří Bárta, cembalistky Giedrė Lukšaitė Mrázková a Petra Žďárská, harfistka Jana Boušková, mladé talenty Matouše Pěrušku a Kristinu Vocetkovou nebo tělesa - Belfiato Quintet či Cappella Mariana. Hudební setkání budou i v příštím roce rozšířena o povídání o výrazných osobnostech, které zanechaly svou stopu v historii našeho regionu, které pro Vás připravíme ve spolupráci s Vlastivědným spolkem Českolipska. Kromě vstupenek na jednotlivé koncerty je v prodeji i zvýhodněné abonmá na celý cyklus. A i zde vstupenky rychle mizí…

Zarezervujte si svá místa již nyní a získejte tak třeba i hodnotný vánoční dárek pro své blízké. A pokud se nemůže rozhodnout, co z nabídky vybrat, i v letošním roce si ve festivalové pokladně můžete zakoupit dárkové poukazy na nákup vstupenek v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč.
Více informací na www.lipamusica.cz

Nahoru