Jestřebské hřiště opět nedobyto

Archiv

Domácí fotbalisté se hned po úvodním hvizdu rozhodčího Slavíka pustili do soupeře s vervou. Již v 7. minutě fauloval hostující Záveský v pokutovém území jestřebského fotbalistu Nováka a z nařízené penalty se kapitán Barvíř nemýlil, 1:0. Ruprechtice se však nevzdaly a díky ztráty míče Romančina uprostřed hřiště hosté získali míč, Záveský nacentroval Cibulkovi a ten v tváří v tvář jestřebskému gólmanovi Břouškovi nezaváhal. 1:1. Fotbalisté Jestřebí ale prakticky vzápětí kotrovali, Romančin napravil svojí minelu, uvolnil na křídle Kudělku a ten poslal míč na hlavu Kulmana, který s přehledem skóroval. Tato nejhezčí akce zápasu poslala jestřebské fotbalisty do vedení 2:1. V pěkném fotbalu se pokračovalo nadále, Jestřebí tlačilo a Ruprechtice se pokoušely o rychlé brejky. Ve 32. minutě se právě Ruprechtice mohly dočkat vyrovnání, ale střelu hostující ho Válka zastavila tyč. Ve 35. minutě nebyl pro ofsajd uznán gól domácímu Novákovi. Ke konci 1. poločasu, nebezpečně zakroutil tresný kop domácí Líbal, ale jeho střela minula jen o centimetry šibenici.

V druhém poločasu, který už tak pohledný nebyl, stojí za zmínku jen pokusy Nováka a Líbala či hostujícího Pokory. V závěru zápasu ještě orazítkoval tyč Pilař, který se z poloviny hřiště prokličkoval celou hostující obranou. Zápas tak skončil 2:1, domácí si odnesli 3 body a prodloužili neporazitelnost na domácím hřišti na 3 zápasy.
Branky: 7. Barvíř, 17. Kulman- 14. Cibulka
Diváci: 50
sestava FC Jestřebí: Břoušek- Romančin- R. Michlík, Šafránek, Kudělka- Barvíř, Picek (90. Komárek), Líbal (82. Maleček), Pekárek- Kulman (57. Pilař), P. Novák.
Trenér: P. Kolář