Jestřebí deklasovalo Chabařovice

Domácí vkročili do zápasu po letní přípravě nažhaveni a zřejmě i ve velice dobré kondici, neboť od prvních minut až do minut závěrečných hráli ve vysokém tempu a svou bojovností a přesností přihrávek hostům téměř nic nedovolili. Již v prvních minutách si vypracovali gólové šance, nejdříve Picek a vzápětí po něm Líbal. Skóre se však zatím neměnilo. Zato v 16. minutě se již jestřebští radovali poprvé, centr Picka usměrnil hlavou do sítě Barvíř. 1:0. Krátce po rozehrání mohl přidat druhý gól Kulman, jeho sólový nájezd ale hostující gólman bravurně zneškodnil. Vše si Kulman vynahradil o pár minut později, jeho střílený centr si totiž do vlastní sítě usměrnil jeden z obránců. 2:0.

Do kabin se tak šlo za dvoubrankového vedení Jestřebí. Po výměně stran se obraz hry nezměnil, i nadále se hrálo před hostující brankou a chabařovičtí se stěží dostávali přes vlastní půlku. V 65. minutě mířil přesně Picek a krátce po něm se stav zásluhou Volence měnil již na 4:0 pro Jetřebí. Závěrečnou tečku utkání udělal střídající Michlík, který upravil na konečných a zcela zasloužených 5:0.

FC Jestřebí : Chabařovice 5:0

sestava FC Jestřebí : Halgaš - Martinka - Kudělka, Volenec, Komáre k- Pekárek, Líbal, Picek, Barvíř - Maleček, Kulman,