Jen bod pro Skalici

Domácí fotbalisté byli jednoznačně lepším mužstvem, hned v 6. minutě se do šance dostali Kalenda s Pěničkou, ale zkušený brankář Luger hostujícího celku si s Pěničkovou hlavičkou s přehledem poradil. V minutě 11. vystřelil do hradby těl Havlas, jeho střelu nešťastně tečoval brňanský Jančárek a jeho spoluhráč v brance Luger reflexivně vyrazil střelu na břevno. Hosté zahrozili poprvé nebezpečně až ve 23. minutě, domácí obrana podcenila centr Lenvíka, míče se v pokutovém uzémí zmocnil brňanský Scheitauer a nadvakrát překonal bezmocného gólmana Skalice Hradiského. Brankář domácího mužstva, ale reklamoval hraní rukou Schetauera, což běžel vysvětlit rozhodčímu Sobotkovi přes půl hřiště, za což byl odměněn žlutou kartou. O minutu později zahrozil na hostující polovině kapitán Holakovský, ale jeho střele chyběly centimetry. Ve 27. minutšě ohrozil brňanského Lugera z přímého kopu Neumann, ale stav zůstal nezměněn. O chvilku později se opět Neumann prokličkoval až do pokutového území, nahrál  Pěničkovi a ten míč usměrnil do sítě. Pomezní rozhodčí však signalizoval ofsajd a gól tak neplatil.

V druhém poločasu byl evidentně sražen v pokutovém území Havlas, ale rozhodčí tento zákrok neposoudil jako nedovolený a hra tak pokračovala dál. Vše si Havlas vynahradil o pár minut později, Knytlův centr pohotově poslal z voleje do brány. 1:1. Fotbalisté Brňan se ještě ke konci zápasu mohli dostat do vedení, ale nastřelili jen tyč Hradiského svatyně. Zápas tak skončil dělbou bodů.
branky: 69. Havlas - 23. Scheitauer
Diváci: 250
sestava SK Skalice: Hradiský - Holakovský - Heřmánek, Záruba, Kalenda - Pěnička, Vohnoutka, Neumann, Havlas - Sinkovskij ( Hlavinka), Květenský ( Knytl)
trenér: Miroslav Šimek