Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Verze pro tisk |

jsou ty, jejichž autorem je Jan Tichý .

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Tipněte si ještě , kdo jsou největší otravové . Já tipuju p.Tichého a p.Doškáře. Se jim jenom divím, že si navzájem nevyměňujou emaily a otravujou tady všechny ostatní. Ptám se sám sebe, co tím asi sledují ?
J.Tichý dělá tu "správnou propagandu správné věci " , aby snad někdo nezůstal pomýlený a ponechal si
svůj vlastní názor a J.Doškář se od něj nechá snadno vyprovokovat. Je to nekonečně otravné , pánové.
Jestli se snad najde nějaký spokojený čtenář těchto diskuzí, budu rád, když se ozve a vysvětlí mi, co se mu
na tom líbí.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Za poslední rok těch témat moc nebylo:
Mše za Václava Havla (záznam)
Jasnovidci, pozor!
Vědci proti strachu a lhostejnosti
Jak zabít JAKÉKOLI téma
Ukrajina - díl třetí: let MH17

Jasnovidci se vůbec neujali, zůstala jen informace. Jak zabít téma - k tomu mě vyprovokoval nejdřív propagandista "Holý", a pak provokativní kulinářské vsuvky (i ty vaše).
Zbývají pouhá TŘI závažná témata, která jistě mají smysl, pokud by je všichni účastníci brali vážně.
Ale aspoň že mi přiznáte tu "správnou věc" :)

Většina témat mě neoslovuje, nemám k nim co říct, a tak do nich nelezu. Svoje příspěvky podepisuju. Kdyby to tak dělal každej, hned by se Hydepark pročistil. (Taky jsem už dávno panu Bártovi navrhoval, aby "krátkodobá" témata, která mají jen např. 0 - 3 ohlasy, po několika měsících smazal, zrovna třeba ty Jasnovidce.)

Měl bych taky kandidáta - Moje úvahy o živote. Tam autor už měsíce diskutuje jen sám se sebou.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Já mám ve své podstatě rád oba pány, ale jsem šťastný za každý příspěvek do jiné diskuse, než je ta (jakákoliv) jejich.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Tipovat? Leda že by pan Bárta udělal anketu, ale to se snad nestane, je tu mnohem víc zajímavějších témat než to, kdo je komu ve virtuálním prostoru protivný. A jestli to má být otázka na každého uživatele, který je ochoten tu vůbec číst a přispívat, tak moje odpověď je zde: největší otravou je pro mě jednoznačně Holý. Kecá do všeho a o všem, manipuluje, lže, pomlouvá atd. Jakmile vidím, že se objeví v nějaké diskusi, už ji ani nečtu, těch jeho krmných dávek už mám plné zuby. A otravní jsou také přispěvatelé, kteří mají neustálou potřebu preferovat jeden či druhý novoborský tábor a ještě o tom diskutovat, například pan milan zahradník. Po komunálních volbách byly příjemným zpestřením diskuse Českolipských, ale ty už také utichly. V poslední době už diskuse nečtu, obvyklí podezřelí mě vážně nezajímají. A pokud se chci zasmát diskutérské hlouposti, kouknu na stránky Českolipského deníku.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Pane Tichý, já stejně jako vy nediskutuju k tématům, kterým nerozumím . Otočíme -li to , tak zřejmě jako lokální politolog rozumíte mezinárodní válečné scéně ,nebo si to o sobě myslíte. To samé ale i vltavín a tak se tu navzájem ubíjíte argumenty, které jste někde vyčetli. Máte každý své zdroje , což ovšem neznamená, že je to skutečnost . Je to stále jen to, co jste si přečetli. Uvědomte si, že si to zrovna tak může najít kdokoliv, koho
by to zajímalo a jistě nečeká na váše odkazy . Diskutující Holý je taky otravnej ,ale nikdy nedal své téma ,
jen se přiživuje na tom, co někdo vymyslel.
A Pallando ..., rád vám věřím , že vás moje příspěvky dráždí , ale jistě mi neupřete jejich pravdivost a zasvěcený pohled . To bude tím. Dost jiných čtenářů často vyjádřilo uspokojení, píšu spíš pro ně.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Jak to vidí odborný lékař:
"Jedním z hlavních symptomů onemocnění paranoidní psychózou je skutečnost, že nemocný si neuvědomuje svou nemoc a myslí si že má vždy pravdu, že na vině je vždy někdo jiný, že jeho reakce jsou vždy opodstatněné a že se mýlí ti ostatní. Paranoik si nikdy nepřipustí, že je nemocen nebo že by nebyl intelektuálně či morálně v právu. Neuvědomuje si, jak může být pro jeho okolí škodlivé jeho přesvědčení, že pravdu má vždy on a jeho většinou neovladatelná snaha mít vždy poslední slovo".

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Jejda, něco tu smrdí, pane zahradníku. Nebude to samochvála? (Vaše příspěvky mě nedráždí, jsou mi vcelku ukradené, ale v momentě, kdy začne kdokoliv točit o tom, kdo ze dvojice Tichý - Doškář je lepší/horší, stává se otravným. A je mi fuk, jestli vy nebo jinej beran.)

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Já musím pochválit a moc si vážím pana Holého Berana. Zkoušela jsem psát jen o knížkách. K filmům,což je můj celoživotní koníček a ve FK dělám s přestávkami od necelých 16ti let, jsem se ani nedostala. Díky němu jsem si pomalu musela přepsat životopis. Zjistila jsem,že některé kapitoly mého vlastního života mi byly v mé šedesátileté pouti naprosto a zřejmě záměrně utajovány a teprve Holý beran je díky své freudovské fantazii dopsal. Myslím,že za to může ,jak se pravilo v Pollackově filmu Tři dny Kondora ,CIA. "Hoď te to na CIA,,na ni se dá hodit všechno, říká jedna postava renegáta . Asi se vypravím do Langley a požádám,zda li tam nemají nějakého Naked Ram. Konec konců,za Velkou louží už jsem byla, ve Washingtonu taky a přes široký Potomac je to coby kamenem do Virginie dohodil. Proč to nezopakovat?

Howg a dále jen o kultuře . Přeji hezký víkend!

Macbeth s Fassbenderem a M.Cotillard - kino N.Bor čt, pá a ne v 20.00. Tentýž skvělý herec ztvárnil Steva Jobse- hrajeme v Artu 17.11.

Umberto Eco-Nulté číslo. Opět zpočátku obtížné začtení,což se mi u Eca stává . Ale pak radost. Starý pán si hraje a umí to. Popis toho,jak se vyrábí zprávy,je skvělý, vtipný a přitom v podvědomí mrazí.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

To je fakt, anonymní badatel a propagandista Holý Beran KAN atd. o mně taky obětavě vypátral věci, o kterých jsem neměl ani tušení: potomek justičního vraha, v totalitním školství jsem mrzačil děti po stovkách, udavač chartistů, na starý kolena i neonacista a dokonce prej dědičný vlastizrádce... Děti i vnuci zíraj :)

Nahoru

Re: Nenechte se odradit pane Jane Tichý. Stojím při Vás

Pane Valdmane, paní Šepsová.
Mne baví reagovat na dlouhé, naivní články pana Tichého. Jeho pestrý výběr doplněný vlastní tvorbou je úžasný.
Je ojedinělý.
Já to velmi oceňuji. Vzhledem k tomu, že panu Tichému odpovídám, jsem ochoten odpovídat, zužuje se tím i počet témat , kterými Jan Tichý zahlcuje tyto noviny. Každý si může snadno zjistit, že po mém opětovném vstupu do diskuze s panem Tichým návštěvnost těchto novin vstoupla.
Jsem si jist.
Hydepark je hydepark.

Mne se Vaše články v hydeparku líbí. Jsem rád, že s Vámi mohu, pane Tichý, na téma Libye a migranti do SRN svobodně diskutovat.
Nenechte se odradit. Toto téma je založeno s úmyslem odstranit Vás z intelektuální špičky diskutérů těchto novin.
Od sociálního demokrata Valdmana bych to nečekal. Od novoborské kavárny ano. Okamžitě zareagovala. Zatím mlčí pouze Pták Kohák.
Za zmínku stojí dodat, že dnes (?) v Liberci zrušili taneční pro důchodce v Liberci. Důvodem údajně bylo, že důchodci kradli na záchodech toaletní papír. Pane Tichý v tanečních hodinách se v Liberci již neuvidíme. Škoda, opět nám zbývá jenom , jinak intelektuálně, nudný hydepark.

Pane Valdmane i já uspokojují některé čtenářky. Tisíce děkovných mailů, které dostávám jsou toho důkazem.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Přidám pár poznámek do diskuze:
Milan Šupa - moje úvahy o životě , jak píše p. Tichý, diskutuje už měsíce sám se sebou. Já si to nemyslím,
myslím si, že není diskutér , že je kazatel. Spíš by mě zajímalo, jestli tady na i-novinách má někdo sílu to číst. Já ne.
Pan Bárta se jako obvykle vyjádřil velmi jasně.
Pallanda dráždí všechny moje příspěvky , jak vidno , přestože napíše ve stejné větě , že jsou mu ukradené.
To, že vás to dráždí , je váš problém, já vám s ním nepomůžu a věřte mi prosím, že je nepíšu s nějakým úmyslem specielně vás tím namíchnout. Si to děláte sám.
Dvojici Tichý / Doškář jsem nehodnotil lepší / horší. Kladu je na stejnou úroveň. Snad se žádný z nich proto neurazí :-)
Paní Šepsová s ironií pochválila Holého Berana, ten se zatím na tomto fóru neozývá, vypadá to ,že je ani nečte.
Vltavínovi věřím , že ho velmi baví odpovídat panu Tichému, jejich nekonečné diskuze to potvrzují. Nicméně si
nemyslím, že proto stoupla návštěvnost i -novin. Soudím podle sebe, že jejich vleklé dialogy někdo další asi nečte. ( mimo Holého, Mirka, ptáka Koháka a p. Beneše , dle jejich příspěvků)
Čekám stále trpělivě, jestli se najde a ozve nějaký opravdu spokojený čtenář diskuzí Tichý / Doškář a napíše ,co se mu na nich líbí . Ale prosím bez ironie , opravdově.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Kolega Zahradník nerozlišuje pojmy: TÉMA tady zakládá jednotlivec, ale DISKUZI musí vést nejmíň dva, tady je nás obvykle víc. A úroveň diskuze ovlivní všichni zúčastnění.

Tisíce děkovných e-mailů sice nedostávám, pane Doškáři, ale upřímně děkuju za povzbuzení. Pokud to budu považovat za vhodné, i v budoucnu napíšu článek nebo založím nové téma v Hydeparku. Kdo nechce, nemusí to číst.

Nahoru

Pane Tichý vydržte.Nenechte se otrávit,. Šmejdi tlačí.

Pane Tichý slibuji, že já to číst budu. Proto to budou číst i oni a opět se zvýší návštěvnost.
Chovají se jako šmejdi na těch prodejních akcích. Chtějí zničit a zneužít Vaše témata ke svým cílům.
Standa na sebe upozorňuje ( a povyšuje se) a podlézá maže med. Chtěl by zřejmě ještě jednou být místostarostou. Pallanda ho objevila. Ta objeví všechno. Když se chce bavit, tak si jen tak lehce přečte ČD. Když se chce hodně bavit tak tam šoupne něco hodně ostrého pod značkou končící na 166. Chybí ji tady diskutérky na úrovni ombudsmanky , nebo její dcery Saši Uhlové, která obléká své chlapečky do slušivých růžových holčičích šatiček.
Jinak jsem dostal pane Tichý několik mailů a v těch píšou, že jsem dost vtipnej, že je to hustý a tak ať se nenechám otrávit.
V odpovědích jim sděluji, že když se nenechá otrávit pan Tichý a bude psát dál ve svých tématech, udělám si na to čas.
Pane Tichý pokračujte prosím. Mám rád témata o Ukrajině, Sýrií, Libyi a o migrantech. Zejména pak o těch co přicházejí do SRN a Němci je mají rádi. Chtějí je tam a nechtějí je k nám poslat.Slibuji, že vydržím!
Teď si uvědomuji, že i Standa má věk. Že by na něj tlačili šmejdi a chtěli ho oddělat?
Neustále jsme v hydeparku. Zatím.
Na závěr pro socdémaka Standu upřímně. Mně se diskuze pana Doškáře - vltavína s panem Tichým líbí. Myslím to upřímně. Ještě jednou pro Standu ten vltavín i Doškář je jedna a ta samá osoba. Takže hodnocení od tebe mělo být stejné. Oba jsou dobří. Doškář i vltavín.

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Pane Doškáři, teď jste svou vtipností překonal i vltavína. V tom na vás dva jeden pan Tichý nemá .

Nahoru

Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění!

„Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění!“ Tak vnímám slova některých zdejších politologů, reagujících na mé, dobře míněné a diskusi kultivující příspěvky. Pánové, celé dny se věnujete problematice uprchlíků a souvisejícím otázkám, monitorujete veškerá dostupná média s cílem oblažit nepatrnou hrstku čtenářů dalšími nekonečnými odkazy na svůj jediný správný názor. Pro vyšší myšlenky zanedbáváte patrně svůj osobní a rodinný život. Poněkud chudá životní produktivita, nemyslíte?

Kulinářskými recepty – baštou ze Sýrie – jsem se snažila nejenom odlehčit tíhu vaší jasnozřivosti, ale hlavně naladit vás na něco příjemně lidského, pozitivního, oslabený organismus posilujícího. A ajta! Jan Tichý moje příspěvky označil za „provokativní kulinářské vsuvky“. Jiří Holý dokonce napsal: „plagiátorka se nestyděla opisovat celé věty“. Pánové, gentlemani vskutku nejste. Hledat ho mezi vámi, tak to je podobné sci-fi jako s článkem Ferdinanda Peroutky.

Pane Holý, pro vaši ctěnou informaci. Shodně s širší rodinou mě živí poctivá práce a mozoly. Na velkém hospodářství to ani jinak nejde. Kuchyň je moje nejoblíbenější místo, dvanáct strávníků (v sezóně až dvacet) dá docela zabrat. Kuchařské recepty sbírám takřka padesát let, na webu labužník mám desítky receptů. Pramenem každé sbírky kuchařských receptů jsou zpravidla odzkoušené, soustavně písemně zaznamenávané recepty několika generací, různých národů a národností, z různých zdrojů. Autorský zákon se na takové sbírky nevztahuje. Čerpáte-li ze sbírky jiného sběratele (nebo naopak on z mé), je přirozené (dokonce slušné) opsat celé věty. Opíšete-li pouze část, nebude to k žrádlu :)! Autorkou tradičních syrských receptů nejsem neb jsem Češka a recepty jsou mnohem starší.

Panu Zahradníkovi a panu Lípovi sděluji, že jehněčí skutečně mám z vlastních zdrojů. Vnímám vás jako slušné, návštěvu zvážím, ať se dobře najíte (bez vyžírání) :), ovšem baštou českou podle mého vlastního receptu! Pana Bártu také potěším – receptů tradiční syrské kuchyně mám hodně. Bude-li třeba, zase se podělím a budu kulinářsky kultivovat!

P.S.: Pro jistotu to dávám trojmístně, ať to jmenovaní i nejmenovaní nemusí hledat, že? Děkovat netřeba, rádo se stalo!

Nahoru

Re: Nejotravnější diskuze v Hydeparku

Ojedinělý příklad politické korektnosti : Dnes po té , co se oficielně potvrdilo , že pád ruského letounu
způsobil teroristický útok , vyvěsila radnice v Pardubicích vedle francouzské vlajky také ruskou.

Nahoru