Komunální problémy

Verze pro tisk |

Parlamentních voleb a témat s nimi spojených je v hyde parku dost. Co myslíte, že by mělo být tématem voleb komunálních?

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Komunální problémy

Odchod dinosaurů je hlavní bod komunálních voleb.

Nahoru

Re: Komunální problémy

Já vím, že jsem to slovo už také dvakrát použil v té souvislosti, kterou myslíš, ale můžeš být konkrétní? Máme na místní úrovni stávající garnituru kým nahradit?

Nahoru

Re: Komunální problémy

Jako při parlamentních. Vzhledem k tomu, že volí věci ne vždy rozumící voliči, tak horší to být nemůže. Znám mnoho lidí, kteří by tu agendu stávajícím způsobem zvládali také a možná by se chovali lépe. Ale jak známo - moc korumpuje. I na nezkorumpovatelném Pokorném, kterého bych klidně znovu volil za starostu, šlo nalézt postižení mocí.

Nahoru

Re: Komunální problémy

No, jen to ne. Vždyť je už mimo realitu. Stejně jako Štrumfa.

Nahoru

Re: Komunální problémy

neznám nikoho, kdo by se nechoval stejně když dostane moc ,nebo i třeba malinkou mocičku o něčem rozhodovat. Adrenalin z pocitu moci funguje na každého. Kdo říká že ne, tak nemluví pravdu. Nemusí to být vždy jen korupce. Někdy stačí způsob jednání, ponižování, buzerace.

Nahoru

Re: Komunální problémy

z ihned.cz

Liberecký kraj

V Liberci jsou politici propojeni s firmou Syner, která dostává zakázky. Město "proslulo" i černou dírou na peníze: mistrovstvím světa v lyžování. Prvních pět kandidátů ODS v tomto kraji se nedostalo do sněmovny.

Voliči ods kroužkovali poctivě a za to jim díky.

Nahoru

Re: Komunální problémy

Tématem voleb komunálních by měl být co nejrychlejší odchod lidí, kteří už toho pro Lípu udělali opravdu "dost". Zvláště bych uvítal odchod jednoho napolenovským komplexem stiženého pána, u dalšího bych se dost bavil, jak se asi chlapec bude živit a přemoudřelé paní by třeba trochu došlo, že ji v Lípě lidi teda fakt nemusí. No tyhle volby skončili v Lípě dost oranžově, ačkoliv při komunálkách by to se stejným výsledkem bylo z louže pod okap - nebo spíš ještě do větší louže, stejně bych jim to dost přál. Není nic lepšího, než když se člověk dočká potvrzení tvrzení, že na každého jednou dojde!

Nahoru

Re: Komunální problémy

Já si myslím, že voliči by se měli na podzim trochu více pídit po zadlužení a celkovém stavu městského rozpočtu. Doufám, že tak učiní například v Kamenickém Šenově, kde už kvůli splátkám a předlužení za "bezva projekty" musí zhasínat veřejné osvětlení. Doufám, že si všichni vzpomenou, kdo dluhy vyrobil.

Nahoru