EXSTAROSTKA HANA MOUDRÁ EXKLUZIVNĚ PRO CL‘21

Verze pro tisk |

Bývalá starostka České Lípy Hana Moudrá vyhověla opakované žádosti CL’21 a poskytla nám exkluzivní rozhovor. Velice otevřeně a konkrétně hovořila o období své práce v čele města, s respektem se vyjádřila k některým tehdejším spolupracovníkům, kriticky a jmenovitě k jiným. Velmi zajímavá jsou její slova hodnotící práci stávajícího vedení města v čele s její nástupkyní starostkou Žateckou, stejně tak hodnocení vládnoucí koalice, hlavních politických stran a jejich představitelů. Přirozeně nás zajímal názor Hany Moudré na problematické projekty jako jsou venkovní bazén u Sportareálu, koupaliště v Dubici, pronájem budovy Union, revitalizace sídlišť aj. Z pozice dlouholeté předsedkyně dozorčí rady českolipské nemocnice jsou zajímavé a současně věcné její názory na nedávné změny ve vedení nemocnice včetně záměrů s holdingem, akcionářským vstupem města Česká Lípa, investicemi, zajištěním lékařského personálu.

Ptali jsme se také na současné pracovní i soukromé aktivity magistry Moudré. Jako první a zcela překvapeni (víme však, že je skutečně dobrá zpěvačka), jsme viděli dosud nepublikované snímky (jeden zveřejňujeme: https://www.facebook.com/lidovy.obcasnik/) z natáčení velkovýpravného koprodukčního filmu, kde Hana Moudrá ztvárňuje operní legendu, fenomenální italskou pěvkyni první poloviny 19. století Marii Malibran, z hraběcího rodu di Saggio.

Celý rozhovor zveřejníme po jeho autorizaci, to nám Hana Moudrá přislíbila v nejbližších dnech. Stejně tak nám slíbila poskytnout ke zveřejnění snímek ze svého dětství, na kterém je zachycena, pro většinu z nás určitě překvapivě, společně se současnou starostkou Romanou Žateckou!
https://www.facebook.com/lidovy.obcasnik/

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: EXSTAROSTKA HANA MOUDRÁ EXKLUZIVNĚ PRO CL‘21

Snímek a text na:
https://www.facebook.com/lidovy.obcasnik/

Nahoru