Soutěž o deset vstupenek na koncert Ewy Farne

Verze pro tisk |

Už 9. října se v České Lípě uskuteční hudebně - zážitkový koncert, na kterém vystoupí bronzová slavice a zpěvačka nominovaná na cenu MTV Europe, Ewa Farna. Máme pro vás deset vstupenek.

Koncertní program bude opět doprovázet celá řada zajímavých vizuálních efektů.

Česko - polská popová princezna se poprvé objevila v roce 2004 v několika talentových soutěžích a od té doby se na hudebním nebi stala nepřehlédnutelnou hvězdou. Do její kolekce hudebních ocenění patří např. cena akademie populární hudby Anděl 2009 v kategorii zpěvačka roku, 3. místo v kategorii zpěvačky v anketě Český Slavík Mattoni 2009 či ocenění za desku Blíž ke hvězdám, která se stala nejprodávanějším hudebním DVD roku 2008. Nezanedbatelné jsou také její trofeje z Polska, kde získala cenu Píseň roku v rámci hudebních cen Eska Music Awards a dvě ceny v rámci 2010 VIVA Comet Awards za polsky nazpívané album Cicho. Její diskografie čítá šest alb, z nichž dvě obdržela platinovou desku.

Dnešní otázka je trochu bulvární, ale věříme, že si rádi zagooglujete světem šoubizu. Ewu Farnou objevil známý manažer podílející se na pořádání výročních cen Anděl. Nás však nezajímá jeho jméno, ale jméno známé české spisovatelky, o níž v dubnu média přinesla informaci, že je jeho přítelkyní. Ještě vám napovíme, že tato spisovatelka byla dříve manželkou sociálně demokratického proutníka, teda politika.

Odpovědi posílejte do 20. září na adresu barta@i-noviny.cz. (Ještě doplňuji malou poznámku - pište do odpovědí svá jména. Johnyho Deepa, Malou mořskou vílu, Jůlinku Prdelku, ani Měkkkkkýše vyhrát nencháme!)

Vylosujeme celkem sedm čtenářů, kteří obdrží po jedné vstupence. Tři vstupenky budou prémiové a obdrží je ti, kdo nám pozvou na facebook nejvíce přátel. Stačí k odpovědi na otázku napsat číslo, kolik lidí jste tentokrát pozvali. A abyste neřekli, že jsme škrti, může se stát, že někdo obdrží vstupenky dvě – vylosováním a ještě navrch prémiovou. Takoví my jsme! Zde jsou naše stránky na facebooku.

Nahoru