ROCKFORZUŠ na hradě Lipý už v sobotu 17. září

Verze pro tisk |

Jubilejní 10. ročník tradičního festivalu ROCKFORZUŠ pořádá pro příznivce rockové hudby a své fanoušky Základní umělecká škola Česká Lípa v sobotu 17. září 2022 v areálu Vodního hradu Lipý.

Podzimní svátek rocku zahájí ve 14 hodin studentské kapely projektu Škola rocku - Maddie Glaas, Kings Of The Ashes. Za ZUŠku se zúčastní tradičně kapela AC/D(CL) pod vedením p. uč. Ladislava Průška a svou show předvede oblíbená bubenická HLUCHÁ PARTA Vojtěcha Šeminského. Poprvé přivítáme hosta ze ZUŠ Mimoň - kapelu D.M.D. Rockers. Dalšími skvělými hosty jsou místní populární kapela PUPÍČEK a novinkou pražské WE2 a super tečka MEGAPHONE. Informace o kapelách a podrobnosti budou uveřejněny v nejbližších dnech na facebooku ZUŠ Česká Lípa: https://www.facebook.com/zuscl

Rodiče s dětmi se mohou opět těšit na zajímavé workshopy Klubu Koule NZDM - malování na obličej, zaplétání copánků, airbrush, sportovní workshop, kreativní dílnička, zajímavé kvízy a soutěže. Chybět nebude chutné občerstvení a jistě všechny fanoušky potěší dobrovolné vstupné.

LINE UP
14:00 Škola rocku - Maddie Glaas
14:45 Škola rocku - Kings of the Ashes
15:30 D.M.D. Rockers
16:00 Pupíček
17:00 AC/D(CL)
18:00 WE2
19:00 Hluchá parta
20:00 MEGAPHONE
 

Nahoru