Hrádek nad Nisou - Skalice

Mohli jít dokonce do vedení, ale míč od Černohorského hlavy směřoval těsně nad břevno. To skalickým jako varování stačilo a začali předvádět pohledný a rychlý fotbal, na který jsme u nich zvyklí. V 6. minutě krásnou přihrávku Pěničky nevyužil Havlas a za pár minut později stejnému hráči zvlikvidoval bravurním zákrokem střelu domácí gólman. Hra v této fázi zápasu se přelévala ze strany na stranu, takže se nebylo co divit, když v 21. mimutě to opět vřelo před skalickou brankou.

Gólman Hradiský však byl na svém místě a střelu Stálíka a následnou dorážku zneškodnil. Za chvíli zase byla hra na druhé straně a hostující Vohnoutka z trestného kopu trefil břevno. Góly padaly až ve druhé půli.

V 51. minutě domácí Nývlt tvrdě vystřelil a od obrany domácích se míč dostal do brány. 1:0. Po této brance skaličští definitivně přebrali iniciativu a výsledkem zlepšené hry byl v 57. minutě gól Mikisky, který technicky překonal brankáře. Ani po této brance aktivita hostí neodpadla a 75. minutě byli hráči odměněni gólem Hlavinky, jenž se nejlépe zoorientoval ve skrumáži po rohovém kopu. V 87. minutě kopal ještě hostující Bílý penaltu, ale mezi tři tyče se netrefil. Skaličtí si tak odvezli 3 body za výsledek 1:2.

rozhodčí: Beneš