Přijďte fandit českolipským hokejistům v boji o třetí místo

Verze pro tisk |

V pátek 9.3. čeká českolipské hokejisty poslední zápas této sezóny KLM před vlastními fanoušky. Půjde zároveň o důležitý boj o třetí místo celkového pořadí. V prvním utkání série se Šelmám podařilo v Liberci nad Slavojem zvítězit. Šlo o cenné vítězství, neboť tři body z Liberce přivezli českolipští naposled 17. ledna 2016.

Domácí letos prožívají úspěšnou sezónu. Na jejím začátku byli jednu dobu i v průběžném vedení, pak přišla mírná krize a hlavně ztráty se slabšími týmy. Na mužstvo dolehly i problémy se sestavou díky zraněním. Brzy si ale Šelmy zajistily účast mezi elitní čtyřkou a tím i postup do vyřazovací části. Boj o finále sice nedopadl dobře, teď má ovšem tým nadosah třetí místo v soutěži.

Českolipští fanoušci se naučili na hokej chodit, po Turnovu máme druhou nejvyšší návštěvnost v KLM. Přesto bychom potřebovali možná i trochu početnější diváckou podporu. Dovolujeme si pozvat všechny příznivce na toto důležité utkání, které již může rozhodnout o zisku třetího místa v letošním ročníku. Vstupné je 30,- Kč a vstupenky jsou jako obvykle slosovatelné. Věříme, že i díky vaší podpoře bude k vidění pohledný zápas s úžasnou atmosférou.

Utkání začíná v 18:15.

Nahoru