HC Česká Lípa slaví 25 let

Verze pro tisk |

Lední hokej se v České Lípě hraje již od poloviny 70. let, kdy se začínalo na venkovním stadionu u dnešní ZŠ Dr. Tyrše v Mánesově ul., ale náš klub HC Česká Lípa byl zaregistrován v prosinci 1992.

V současné době máme obsazené skoro všechny věkové kategorie, kdy především mládeži se daří velmi dobře. Jsme rádi, že se nám daří nábory nových hokejistů. Velkému ohlasu se těší škola bruslení. Do přípravy mládeže zapojujeme systematicky hráče A-týmů po získání příslušné trenérské licence.

Mezi naše dosavadní úspěchy mimo jiné kladu to, že naši odchovanci hrají v různých soutěžích extraligových klubů, nebo i v zahraničí, např. Vojtěch Němec (Extraliga, Kometa Brno), Michal Krofta (Juniorská extra liga, BK Mladá Boleslav), Dominik Bašek (Švédsko)..

25 let klubu doufáme, že oslavíme očekávanou výhrou dvou víkendových zápasů A-týmu. V pátek 1.12., od 18:30, dohráváme odložený zápas z Varnsdorfem. V sobotu 2.12. hrajeme poslední domácí zápas v tomto roce proti Frýdlantu od 16:00. Na oslavu výročí bude vstup pro všechny na sobotní zápas zdarma, bude vyhlášena bohatá tombola, a při této příležitosti bude také slavnostně poděkováno městu Česká Lípa za podporování našeho klubu a pak zejména trenérům mládeže, kteří působí v klubu od samotného zrodu klubu.

Přijďte to s námi oslavit v sobotu 2.12. od 16:00 na zimní stadion v České Lípě.

Tomáš Binder, předseda HC Česká Lípa, z.s.  

alt
Nahoru