Gólová přestřelka v Jestřebí

Odměnou mu byla gólová šance, kterou však domácí gólman Halgaš perfektně zlikvidoval. O chvíli později už ale ani on nestačil. Nikým neohrožovaný Marek razantně zakončil a skóre se měnilo poprvé - 0:1. Radost z vedení však netrvala dlouho. Domácí stihli odpovědět za necelé tři minuty zásluhou Kulmana - 1:1. Jetřebští fotbalisté, povzbuzení rychlým vyrovnáním ,pokračovali v tlaku dál a ve 20. minutě dokázali zápas otočit. Po centru z pravé strany se dostal k zakončení Novák a jeho tečovaná střela skončila v síti - 2:1. Od této chvíle se otěže zápasu vrátily zpět ke kamenickým. Z územní převahy
vitěžili nejdříve nebezpečnou střelu Švandy a o pár
minut později se dočkali i vyrovnání. Úspěšným střelcem byl Král. Poločas skončil nerozhodně - 2:2.

Po změně stran se hrálo trochu opatrněji, ale jen do 53. minuty, kdy přihrávku Kulmana zužitkoval výborný Novák - 3:2. Pak domácí fotbalisté vytvořily defenzivní ulitu, ze které až na jednu výjímku nevyšli. Tou jedinou výjimkou byl parádní kousek R. Michlíka, který prošel téměř celým hřištěm a závěru své akce namířil střelu do šibenice - 4:2.

JESTŘEBÍ - ČESKÁ KAMENICE 4:2

Sestava - Halgaš - Martinka - Michlík R., Romančin (69. Bartoníček),Kudělka - Barvíř, Picek, Líbal, Pekárek - Kulman(56. Maleček) Novák.