Démoni vstoupili do druhé poloviny soutěže výhrou

První zápas odvetné části ve 2. lize-západ zvládli Démoni v domácím prostředí na jedničku. O skvělou atmosféru během utkání se staraly oba fanouškovské tábory svým hlasitým povzbuzováním. Připravili tak krásný zážitek pro všechny přítomné.

Hned od začátku utkání měli Démoni mírně navrch, ale hodně šancí zneškodnil dobře chytající brankář soupeře Koubus. I na druhé straně několikrát ztroskotali turnovští právě na brankáři domácích, Michálkovi a díky brankářům se žádný z týmů dlouho nedokázal prosadit. Až v polovině prvního poločasu se během chvíle podařilo dvakrát prosadit Dutkovi, a dostal tak Démony do vedení, 2:0. O pár minut později to bylo již 3:0, když efektní patičkou poslal Švec do brejku Půlpána a ten poslal míč podél brankáře přímo do sítě. Do kabin tak šli Démoni o mnoho veselejší.

Na začátku druhého poločasu ukázal krásnou individuální akci domácí Demke, když vybojoval balón na své polovině, namířil si to k bráně soupeře přes tři hráče, obešel i brankáře a zavěsil do prázdné branky, 4:0. Zanedlouho se do přečíslení dva na jednoho dostali Soukup s Demkem a druhý jmenovaný dával již na 5:0. Hosté z Turnova se také dostávali do šancí a po velké chybě obrany se jim podařilo dostat míč až před branku, kde se tváří v tvář brankáři Michálkovi prosadil dloubnutím Turnovský Leoš Bernard, 5:1. Poté opět zabrali domácí a po krásné kombinaci Kulhy se Švecem dával prvně jmenovaný do prázdné branky, 6:1. Další gól v Turnovské síti nenechal na sebe dlouho čekat a Demke opět při přečíslení prostřelil brankáře, 7:1. Hostům se podařilo ještě jednou prosadit na 7:2 a tečku udělal domácí Soukup, když tvrdou ranou pod břevno proměnil trestný kop za šestý faul soupeře, 8:2.

Sestava Démoni Česká Lípa: Michálek Marek, Zdich Václav, Frnka Jan, Půlpán Lukáš, Dutka Jakub, Zelenka Michal, Soukup Milan, Dušánek Lukáš, Švec Martin, Kulha Michal, Demke Lukáš Trenér: Petr Janecký, Asistent: Karel Kruliš. Vedoucí týmu: Jiří Šubrt

Střelci Démoni Česká Lípa: 10´ Dutka Jakub, 14´ Dutka Jakub, 18´ Půlpán Lukáš, 21´ Demke Lukáš, 23´ Kulha Michal, 30´ Demke Lukáš, 34´Demke Lukáš, 37´Soukup Milan.

Sestava TJ FC Dalmach Turnov: Koubus Petr, Mencl Jaroslav, Bakeš Lukáš, Bernard Leoš, Krejčík Aleš, Mencl Radek, Zdražil Jan, Špína Martin, Vítek Pavel, Kratochvíl Tomáš, Horáček Jan.

Střelci TJ FC Dalmach Turnov: 24´ Bernard Leoš, 32´ Zdražil Jan