Andílci vydřeli neporazitelnost v okresní třídě futsalu

V neděli 10. listopadu nastoupili Andílci Česká Lípa do zápasu 2. kola okresní futsalové třídy proti týmu FK Yankees Warriors Nový Bor B.

Již ve třetí minutě inkasovali z kopačky Martina Ramíka a prohrávali 0:1. Dlouho se Andílkům nedařilo najít recept na skvěle chytajícího gólmana Yankees Jiřího Podešvu, až po dlouhých 10 minutách vystřelil Pavel Mareček a bylo srovnáno. Za dvě minuty se trefil Lukáš Nevrlý a Andílci vedli 2:1.

Po změně stran se Andílci stále střelecky trápili, až v patnácté minutě druhého poločasu vystřelil Pavel Mareček a stav byl 3:1. V poslední minutě zkompletoval svůj hattrick Pavel Mareček a uzavřel na konečných 4:1 pro Andílky.

Ve druhém zápasu Andílci nastoupili proti týmu SčP - Svahy oslabeni o kanonýry Pavla Marečka a Lukáše Nevrlého a scénář zápasu se opakoval – v patnácté minutě inkasovali gól od Michala Bizoně a prohrávali 0:1. Střelecky se podařilo překonat gólmana Svahů až Janu Syslovi po čtyřech minutách. Do konce poločasu se vedení opět ujali Svahy trefou Karla Bezděka.

Po změně stran Andílci pěknými akcemi ohrožovali bránu Svahů, ale nedokázali vstřelit gól. Nedáš - dostaneš platí i ve futsalu a v patnácté minutě druhého poločasu opět z kopačky Karla Bezděka Andílci inkasovali. Minutu na to odpověděl Lukáš Valta a snížil na 2:3. Svahy se však nedali a zvýšili náskok na 2:4 střelou Michala Prokopa. Od tohoto okamžiku odvolali Andílci gólmana Tomáše Krejčíka a hráli power-play. Dvě minuty před koncem zápasu se prosadil Lukáš Valta a po parádní přihrávce od Aleše Brzka z rohu hřiště překonal hostující gólmana. V poslední minutě Andílci obléhali branku Svahů a po soupeřově hře rukou v pokutovém území Svahů hlavní sudí nařídil penaltu. Tu s přehledem proměnil Jan Sysel a vyrovnal tak na konečných 4:4.