Stružnice proti Vel. Valtinovu

Okresní přebor pokračoval dalším kolem a proti sobě nastoupily týmy Stružnice a Velkého Valtinova. Stejný počet bodů v tabulce sliboval zajímavý zápas a pro nezaujatého diváka tak tomu doopravdy bylo.

Velký Valtinov šel do vedení již v úvodních minutách. Domácí tým měl tedy již od začátku zápasu co dohánět. Šance se rodily na obou stranách a byli to právě hráči Stružnice, kterým se nakonec podařilo vstřelit branku, a upravit tak poločasový výsledek na 1:1.

Druhý poločas a poté i zbytek zápasu poznamenalo vyloučení domácího hráče. Velký Valtinov tlačil na svého oslabeného soupeře a byla znát výhoda jednoho hráče v poli. Přesto domácí nesložili zbraně a bojovali o body, které by v případě vítězství mohly znamenat posun v tabulce. Neproměněná penalta a druhá červená karta ovšem Stružnici sebrala poslední zbytek sil, a zápas tak hosté z Valtinova nakonec strhli ve svůj prospěch a zvítězili

3:1. Velký Valtinov díky vítězství poskočil na 3. místo v tabulce.