Fotbal starší dorostenci B

Začátek utkání se nesl v rytmu oťukávání soupeře, a proto neměli brankáři mnoho práce. Až ve 31. minutě se ocitl v šanci českolipský Fulier a naznačil, kdo by mohl mít převahu v tomto utkání. Brankář Miroslavu Fulierovi snížil střelecký úhel a skvěle ho vychytal. Předešlá prognóza se nakonec vyplnila a ve 43. minutě už mimoňští v domácí šestnáctce nevěděli, jak by se míče zbavili, proto domácí libero zahrálo rukou, kterou následně potrestal českolipský Chadima z penalty.

Ve druhém poločase střídala šance šanci na obou strannách. Až v 40. minutě Mimoň vyrovnala gólem z rohového kopu na konečných 1:1.
Ke konci zápasech se opět ocitl nejlepší hráč zápasu, čekolipský kapitán Fulier ve vyložené šanci, ale jeho střela se o milimetry nevešla do brány.

sestava České Lípy: Šimáček - Opočenský, Fiala, Švehla, Chadima - Flekl, Sokol, Pelcl, Soukup - Fulier (c), Tomáš