Nováčkům první turnaj vyšel a FBC vydřelo tři body

České Lípě nevyšel začátek turnaje a první gól padl už po šesti sekundách hry. Po domluvě zpevnila Lípa obranu a začala i útočit. Na 1:1 nejprve vyrovnal svým premiérovým gólem Hejda. Ještě v první polovině první třetiny vymetl z poloviny hřiště Vojíř šibenici. Pak se hra srovnala a i přes českolipský tlak do konce první hrací části gól nepadl.

Ve druhé třetině zvýšili domácí na 3:1, když si Jansa „pokoupal“ gólmana. To bylo od České Lípy na dlouho vše. Chomutov srovnal na 3:3 a až na konci třetiny urval vedení pro Českou Lípu Mach.
Začátek třetí třetiny se domácím vydařil a během půl minuty se dvakrát prosadil Jansa. Hosté ale snížili na 6:5, čímž Chomutovu zvlhnul prach a už se nedokázali prosadit. Do konce ještě úřadovali Jansa a Vojíř totožnými nechytatelnými ranami do šibenice.

FBC Safe travel Česká Lípa – FBC 98 DDM Chomutov 8:5 (2:1, 2:2, 4:2)

Góly: 4x Jansa (2x Kotera, Vojíř) 2x Vojíř (Jansa, Kotera), Hejda (Svoboda), Mach (Vojíř)

Sestava: Faltejsek, Müller – Kotera, Vojíř, Hána, Tschakert – Mach, Jansa, Bárta, Dědek, Kubíček, Šnobl, Hejda, Svoboda, Pastor

FBC Hurrican Karlovy Vary – FBC Safe travel Česká Lípa 7:4 (1:0,3:2,3:2)

Prvních deset minut se hrál vyrovnaný a opatrný florbal, který narušila jen přesilovka Karlových Varů po špatném vystřídání týmu České Lípy. Až na konci 12. minuty se prosadily Vary.
 Na začátku druhé třetiny si zahrála přesilovku i Česká Lípa a i když se usadila v útočném pásmu, gól nevstřelila. Až o několik sekund později se prosadil střelou z první Mach. Karlovy Vary v průběhu třetiny odskočily na rozdíl tří branek. Na 2:4 snižoval za Českou Lípu Jansa.
Ve třetí třetině bohužel Karlovy Vary vstřelily dva slepené góly. Za Českou Lípu odpověděli Mach s Jansou. Ze strany hostů to bylo vše a na konečných 7:4 zakončil karlovarský Černý.

Góly: 2x Mach (Bárta, Jansa), 2x Jansa (2xBárta)

Sestava: Müller, Nerad – Kotera, Vojíř, Hána, Tschakert – Mach, Jansa, Bárta, Kubíček, Pastor, Hejda, Ježek, Kopřiva, Štimpl, Junger