Nabitý víkend ve znamení juniorské premiéry

Verze pro tisk |

Náročný víkend především ve znamení prvních domácích zápasů extraligových juniorů, to bude hlavní lákadlo nadcházejícího víkendu.

V sobotu má na programu své první domácí zápasy juniorská druholigová rezerva, která se střetne na palubovce v Novém Boru s TBC Ústím nad Labem a SK Bivoj Litvínov. V průběhu turnaje však čeká všechny zúčastněné velká domácí premiéra, extraligový tým se utká ve vloženém utkání od 14h s Bulldogs Brno, již název soupeře ho řadí do pozice favorita. Oba týmy vstoupily do soutěže velmi dobře, českolipští mají na svém kontě šest bodů ze tří utkání, Brno ztratilo dokonce jediný. K utkání bude vypraven fanbus z České Lípy, který odjíždí v 13:15 od Lidlu.

V sobotu večer čeká Mladou Boleslav tradiční sokolské derby na východě Čech, kde se střetne s Pardubicemi.

V neděli od 10h čeká juniory druhé utkání proti TJ Znojmo, nevyzpytatelný tým má na svém kontě zatím tři body. Opět bude připraven fanbus z České Lípy, tentokrát bude odjíždět v 9:15 od Lidlu v České Lípě. Po extraligovém utkání pak čeká premiéra před domácím publikem juniorky, které se budou snažit v první sezóně zahrát solidní výsledky a zkusit vybojovat i první body do průběžné tabulky 1. ligy juniorek, jestli je tento cíl reálný, zjistíte také v novoborské hale.  Jejich mladší spoluhráčky, tým žákyň, absolvuje cestu do Málkova, kde je čeká první turnaj Liberecko-ústecké ligy. Elévové FBC a ZŠ Partyzánské jedou pro další úspěchy do Turnova, kde je čekají dvě utkání. Velký nedělní přesun pak čeká týmy starších žáků, hned pětice českolipských týmů se vydá obsadit Lomnici nad Popelkou.

Sobota:

extraliga juniorů:

14:00  FBC Autodrom Česká Lípa – Buldogs Brno, SH Nový Bor

2. liga juniorů

10:00 FBC Hotel Morris Česká Lípa B - FBC TBC 68 Ústí nad Labem, SH Nový Bor

18:30 FBC Hotel Morris Česká Lípa B – SK Bivoj Litvínov, SH Nový Bor

Mladá Boleslav:

18:00 Sokol Pardubice – Billy Boy Mladá Boleslav

Neděle:

extraliga juniorů:

10:00 FBC Autodrom Česká Lípa – TJ Znojmo, SH Nový Bor

1.liga juniorek:

13:30 FBC PD Dědek Česká Lípa – TJ JM Chodov, SH Nový Bor

19:30 FBC PD Dědek Česká Lípa – FBC Liberec, SH Nový Bor

Starší žáci:

ligový turnaj starších žáků v Lominici nad Popelkou, turnaje se zúčastní českolipské týmy: FBC, FBC Novoborsko, FBC ZŠ Partyzánská, FBC Kamenický Šenov a FBC ZŠ Mimoň.

Elévové:

Liga elévů v Turnově, zúčastní se týmy FBC Česká Lípa a FBC ZŠ Partyzánská.

Žákyně:

Liga žákyň v Málkově u Chomutova, účastní se tým FBC ZŠ Partyzánská Česká Lípa.

Nahoru