Květen ve znamení florbalu

Verze pro tisk |

Florbalový maratón, SALMING FLOORBALL GAMES, SCHOOL FLOORBALL GAMES, to jsou akce, které připravili po skončení sezóny florbalisté z České Lípy.

 

FLORBALOVÝ MARATÓN 19. května První florbalový dvanáctihodinový maratón v České Lípě, který organizuje společně FBC Česká Lípa a ZŠ Partyzánská s vydatnou podporou města Česká Lípa., se uskuteční  Celá akce odstartuje na ZŠ Partyzánská od 8:00 a bude sehrán všemi žáky a učiteli. Odpolední program se přesune na zimní stadión, kde se bude hrát na speciálním povrchu Tarkett, akce vyvrcholí VIP zápasem od 18:30 mezi výběry Štěpána Slaného a České televize. V týmech se představí známé osobnosti, jako jsou Robert Záruba, šéf ČT4 a českolipský rodák, Jiří Ponikelský, florbalový reprezentanti a dokonce i sportovní star Dominik Hašek! Vstup volný!

informace na www.fbcceskalipa.cz

SCHOOL FLOORBALL GAMES 2011 24.-26. květen. Premiérová tři denní akce pro všechny základní školy na Českolipsku. Dvě hřiště se speciálním povrchem na zimním stadiónu, florbalový workshop s pomocí ZŠ Partyzánská, radar střelby, dovednostní disciplíny, autogramiáda florbalových reprezentantů, vystoupení mažoretek a roztleskávaček!

24. května – turnaj pro 4.-5. třídy
25. května – turnaj pro 6.-7. třídy
26. května – turnaj pro 8.-9. třídy

více na http://school.floorballgames.cz

SALMING FLOORBALL GAMES 2011 27.-29. květen. Obrovský florbalový turnaj s podporou města Česká Lípa pro týmy z celé České republiky. Mnoho extraligových týmů a českých reprezentantů v 60 týmech se utkají v třídenním klání o titul mistra ČR v 3+1 florbale. Součástí turnaje bude mistrovství ČR ve tvrdosti střelby, v České Lípě padne první oficiální český a světový rekord ve speedshootingu! Turnaj se koná na čtyřech hřištích – 2x zimní stadión, hala Lokomotiva, hala Uran. Mnoho doprovodních disciplín!

finále Floorball Games a Speedshootingu v neděli odpoledne na zimním stadiónu

veškeré podrobnosti na www.floorballgames.cz

Nahoru