Kapitán Mlejnek: Sezonu může rozhodnout jeden zápas

Verze pro tisk |

Kapitán českolipského S&H hodnotí dosavadní vystoupení elitního celku ve druhé lize. Opora českolipské defenzivy věří v postup do baráže o 1. ligu i letos.

1) Lukáši, jak bys jako kapitán mužského áčka zhodnotil dosavadní vystoupení ve 2. lize?

Herní projev zatím není ideální a trápí nás nízká produktivita, což by nás v některých zápasech mohlo mrzet. Důležité však je, že jsme ve všech zápasech bodovali naplno a navíc na palubovkách soupeřů, takže úvod sezóny hodnotím kladně.
 

2) Tento víkend vás čeká extrémně důležité dvojkolo, střetnete se s dvěma ústeckými týmy, především nedělní zápas s USK bude vzhledem k systému soutěže možná klíčový, co od zápasů očekáváte?
 

TBC je nováček soutěže, takže nevím přesně co od zápasu očekávat. Myslím, že utkání bude na góly velice bohaté. Je potřeba nic nepodcenit a sobotní zápas zvládnout tak, abychom se mohli plně soustředit na neděli. S USK půjde o mnohem těžší utkání. Přes léto tento celek posílil a jeho ambice jsou letos nejvyšší. Je třeba si uvědomit, že celá sezóna může být o „jednom“ zápase.

3) Víkendový dvojzápas bude posledním v novoborské hale, poté se stěhuje kompletní zázemí FBC do nové sportovní haly v České Lípě, jak se hráči těší na konečně domácí prostředí?

Do nové haly se těší bez pochyby všichni. Myslím, že je to splněný sen všech českolipských florbalistů. Domácí prostředí je domácí prostředí. Doufám, že si na novou halu rychle zvykneme. Těšíme se na velké a hodně hlasité návštěvy. Všechny Vás už teď zveme.
 

4) Každoroční výzva ve vidině postupu do 1. ligy je před týmem i letos, jak moc je tento cíl reálný?

Reálný cíl to určitě je, vždyť poslední tři roky jsme skončili těsně pod vrcholem, nelze tedy mít jiné cíle.

Nahoru