Dorostenci stále bez vítězství

Druhý dorostenecký turnaj se konal v  liberecké Dobiášovce a českolipští hráči se v něm utkali s Chomutovem a Karlovými Vary.

FBC Safe travel Česká Lípa – FBC 98 DDM Chomutov 3:9 (0:4, 2:3, 1:2)

První třetina začala náporem chomutovských, nakonec v páté minutě vstřelil gól Nepovím, následovala další rychlá branka Bielika a skóre bylo rázem 0:2. Na konci první třetiny Českolipští inkasovali ještě dvakrát.

Ve druhé třetině otevřeli skóre opět chomutovští, když se prosadil Trávníček. Pak se konečně chytnuli také českolipští hráči, když dělovku umístil do brány Mach. Na 2:5 snížil téměř totožnou střelou Jansa, když brankář Malec dokázal prohodit všechny soupeřovi obránce. Minutu nato opět zvýšili obrátky chomutovští hráči a skóre po druhé třetině bylo 2:7. V první minutě poslední třetiny oběhl Jansa bránu a nahrál Bártovi, který trefil odkrytou bránu. V sedmé a osmé minutě inkasovali hráči Lípy ještě dvakrát. Do konce zápasu už žádný gól nepadl.

Branky FBC: Mach (Vojíř), Jansa (Malec), Bárta (Jansa)

Sestava: Malec – Vojíř, Spálenský, Holzel – Mach (c), Jansa, Bárta, Kubíček, Šnobl

FB Hurrican Karlovy Vary – FBC Safe travel Česká Lípa 12:7 (4:2, 4:3, 4:2)

První třetina začala podobně jako ta v zápase s Chomutovem, dvakrát se prosadili karlovarští Jakubové Novák a Černý. V poslední minutě se stihli prosadit i českolipští Kubíček, který dorážel Šnoblovu dělovku, a Jansa, který přebral míček vypíchnutý Bártou a sám proti brankáři se nezmýlil.
Skóre ve druhé třetině opět otevřeli Karlovarští, v polovině třetí minuty. Českolipané odpověděli po dvaceti sekundách, při pěkně sehrané přesilovce se trefil Spálenský. Na 6:3 zvýšil třetím gólem karlovarský Černý. Na tento gól odpověděl po osmi sekundách Mach a přiblížit na rozdíl jediného gólu dokázal Šnobl, který se obtočil s balonkem kolem brankáře. To bylo bohužel ze strany Severočechů ve druhé třetině všechno, naopak dva góly inkasovali. Gól na 9:5 ve 28. sekundě vyhnal z brány Nerada, vystřídal ho Malec. Na 9:6 snižoval krásným gólem z nulového úhlu do šibenice Šnobl. Malec inkasoval do konce zápasu ještě třikrát. Za Českou Lípu se trefil už jen Jansa.

Branky FBC: 2x Jansa (Bárta), 2x Šnobl (Kubíček, Pastor), Kubíček (Šnobl), Mach (Jansa), Spálenský

Sestava: Nerad, Malec – Vojíř, Dědek, Spálenský, Holzel – Jansa, Mach (c), Bárta, Kubíček, Pastor Šnobl

Trenér: Jiří Stožický