Dorostenci si z domácího turnaje odnášejí tři body

Česká Lípa začala aktivně a už ve třetí minutě se prosadil Mach, po pěkné akci založené Jansou. Liberec dokázal odpovědět v páté minutě, ale to bylo na dlouho z jeho strany všechno. Nejprve kapitán Kotera neproměnil nájezd, ve 13. minutě propálil libereckého brankáře Vojíř.

Na začátku 15. minuty se individuálně prosadil Jansa.

FBC Safe Travel Česká Lípa – FBC Liberec 4:5 (3:1, 1:3, 0:1)

V osmé sekundě druhé třetiny se prosadil opět Jansa ve spolupráci s Machem a vše vypadalo nadějně pro českolipský tým. Pak ale začala tradičně špatná druhá třetina a soupeř třemi góly vyrovnal.

Ve třetí třetině dal Liberec poslední gól utkání, a Česká Lípa i přes závěrečné power play nedokázala alespoň vyrovnat.

Góly: Mach (Jansa), Vojíř (Jansa), 2x Jansa (Mach)

Sestava: Nerad – Kotera (c), Vojíř, Dědek, Hölzel – Jansa, Mach, Pastor, Všetečka, Bárta, Šnobl

FBC Safe Travel Česká Lípa – USK Slávia Ústí nad Labem 2:11 (1:3, 0:3, 1:5)

Zápas začal v rychlém tempu a USK skórovalo už po minutě hry, pak ale začala Lípa lépe bránit a skóre se podruhé měnilo až ve 13 minutě, kdy skóroval Mach a srovnal skóre na 1:1. Následně po sérii chyb vstřelilo USK dva rychlé góly a po první třetině bylo skóre 1:3.

V druhé třetině Česká Lípa dobře bránila a povolila USK pouze tři góly v páté, osmé a patnácté minutě. Skóre zatím nevypadalo nijak zle proti nejlepšímu týmu ligy.

Ve třetí třetině vše pokračovalo, Lípa bránila a občas vyrazila do brejku. V páté minutě vstřelilo gól Ústí. Pokračovalo důsledné bránění, ale v poslední pětiminutovce České Lípě asi došly síly a inkasovala ještě čtyřikrát, za Lípu se ještě prosadil samostatně Jansa. Klakson tak zazněl při skóre 2:11.

Góly: Mach (Jansa), Jansa

Sestava: Müler – Kotera (c), Vojíř, Dědek, Hölzel – Jansa, Mach, Pastor, Všetečka, Bárta, Šnobl

FBC Viktoria Ústí nad Labem – FBC Safe Travel Česká Lípa 6:10 (3:3, 1:5, 2:2)

Zápas otevřelo Ústí gólem už v první minutě, po chvíli odpověděl kapitán Kotera. Na 2:1 zvýšilo opět Ústí. Pastor za Lípu opět odpověděl po 30 sekundách hry. Na 2:3 pro Lípu zvyšoval Kotera, Ústí odpovědělo ve 13. minutě. Zápas se dál přeléval ze strany na stranu.

Do jindy špatné druhé třetiny Česká Lípa vlétla, nejprve po nájezdu zvýšil Vojíř na 3:4, pak Mach po samostatné akci na 3:5, už na 3:6 zvyšoval Pastor, který nadvakrát propálil brankáře.
Na 3:7 zvyšoval po kombinaci s Jansou Mach. Ve 13. minutě snížila Viktorka o gól. Na rozdíl čtyř gólů opět zvýšil Jansa. Česká Lípa ve druhé třetině proměnila 5 střel z 9.

Třetí třetinu otevřel nejhezčím českolipským gólem Mach, když se trefil skoro z půlky hřiště do šibenice. Ústí dvěma góly snížilo na 6:9, ale to bylo z jeho strany vše, na 6:10 skóroval ještě Jansa. Česká Lípa tak mohla slavit výhru.

Góly: 3xMach (2x Jansa), 2x Kotera (2x Jansa), 2x Pastor (2x Jansa), 2x Jansa (Vojíř, Mach),  Vojíř

Sestava: Nerad – Kotera, Vojíř, Kubíček, Dědek - Jansa, Mach, Pastor, Všetečka, Bárta, Šnobl, Hölzel

Body: Jansa 5+9, Mach 5+2, Kotera 2+0, Vojíř 2+1, Pastor 2+0

Trenéři: Stožický Jiří, Nágr Jiří