FČ Česká Lípa kousek od postupu

Z počátku zápasu to však vypadalo jako na duel prvního s posledním. Rumburk hýřil pohybem a agresivitou a Českou Lípu nepustil do sebemenší šance. Už v šesté minutě začal potvrzovat svůj dobrý vstup do zápasu, když se ujal vedení 1:0 po střele Špinka a dorážce Hroděje.

Domácí fotbalisté se jednogólovým vedením nenechali ukolébat a pokračovali dál ve fotbalu, s kterým by sklízeli úspěchy i ve vyšších soutěžích. 8. minuta, střela Drahoty po samostatném úniku - 2:0. Až tato druhá branka probudila Českou Lípu z jarní nostalgie a i ona začala lépe kombinovat a prosazovat se i za půlicí čárou.

Ve 36. minutě rozehrával Benc trestný kop a jeho střela prolétla houštinou těl přesně k tyči - 2:1. Od této chvíle se Rumburk jakoby vypařil a jeho dobrý začátek byl v zapomnění. Již existovalo pouze jedno mužstvo, Česká Lípa. Na zúročení lepší hry se dlouho nečekalo.

V 50. minutě nádherně uvolnil Kacafírek Kadlece, který mazácky proměnil. 2:2. Ke konci druhé půle se hrálo pouze na polovině Rumburka, který nevěděl, kam dřív skočit. Drtivý nápor vyústil v zasloužený gól Kadlece, jenž se prosadil z tresného kopu - 3:2.

branky: domácí - Hroděj, Drahota, hosté - Benc, Kadlec 2

rozhodčí: Maleček

žluté karty: 4:4

diváci: 160

sestava České Lípy: Macek (46. Svoboda)- Podešava, Plaček, Koubek, Šindelář - Březina, Kacafírek, Kadlec, Benc - Vovčuk (76. Trégr), Kropáček (70. Štummer)

trenér: Stanislav Kouřil