FC Česká Lípa : FC Velký Šenov

Archiv
Verze pro tisk |


Hned po úvodním hvizdu rozhodčího začali drtivým náporem a už ve třetí minutě se napřáhl kapitán Fulier z přímého kopu kousek za hranicí šestnáctky. Trefil přesně k tyči - 1:0.

Druhý gól na sebe nedal dlouho čekat. Po úniku Flekla po pravém křídle se Česká Lípa mohla radovat podruhé. Flekl perfektně nacentroval do šestnáctky hostů a Chadima se hlavou nemýlil - 2:0. Postupem času začali fotbalisté Velkého Šenova vyrovnávat hru a díky hostujícímu Nowakovi mohli nepříznivý stav alespoň snížit. Nowak se ovšem ve velké šanci neprosadil a míč mu skouzl po nártu. Ve 38. minutě se už ale nemýlil, ve skrumáži se jako první zoorientoval a pohotově vystřelil do odkryté svatyně čekolipského gólmána - 2:1.

Po přestávce Česká Lípa nic neponechala náhodě a drtivým tlakem zahnala starší dorostence Velkého Šenova do jejich pokutového území. V 55. minutě tento nápor již hostující obrana nedokázala eliminovat a musela si pomoci zákrokem, který rozhodčí posoudil jako nedovolený. Z penalty se střelec druhého gólu, Chadima, nemýlil. Česká Lípa vedla již 3:1.

V 79. miniutě zvýšil na konečných 4:1 nejlepší hráč na hřišti, kapitán Fulier.

sestava České Lípy: Šimáček - Opočenský, Fulier(C), Švehla, Chadima- Flekl, Sokol, Arient, Soukup - Tomáš

Nahoru