FC Česká Lípa "B" : FC Vratislavice

Domácí, čili Česká Lípa, měla být podle papírových předpokladů i díky vzrůstající formě jasným favoritem. Od začátku ale vše nasvědčovalo, že se tato prognóza dokonale obrátí naruby. Hned po úvodním hvizdu rozhodčího zatlačili fotbalisté Vratislavic Českou Lípu na její polovinu.

Vratislavičtí fotbalisté tedy začali velkým náporem, jakoby chtěli ukázat, že to jsou právě Vratislavice, které jsou v tomto utkání jednoznačným favoritem. Už v páté minutě se dostal hostující útočník Vlaštovička do stoprocentní šance, ale jeho prudká střela se mezi tyče o centimetry nevešla. Postupem času a také díky lepší fyzické kondici začala Česká Lípa přebírat iniciativitu a podnikala nebezpečné protiútoky, které ale většinou končily v zámezí za vratislavickou brankou.

Postupem času začala Česká Lípa své útoky stupňovat a pomalu začala zapomínat na zadní vrátka. Tato nedůslednost se jí vymstila ve 26. minutě, kdy pokořil českolipskou obranu Vlaštovička gólem z 15 metrů. Ještě před poločasem se ale dočkala gólového úspěchu i Česká Lípa, kdy po rohovém kopu umístil míč hlavičkou do sítě Švec - 1:1.

Dokonalý obrat se domácím podařil ve druhém poločase, kdy hned ve 46. minutě unikl záložník Flekl a s přehledem poslal střelu do levého horního rohu branky -2:1. Po 10 minutách nezáživného fotbalu přišla chvíle kapitána Fuliera, který během dvou minut zaznamenal dvě branky. Nejdříve se skvěle uvolnil a technickou střelou z hranice šestnáctky vsítil svojí první branku. Druhý úspěch zaznamenal po rohovém kopu, kdy si naběhl na zadní tyč a nikým nehlídán vstřelil svůj další gól.
Českolipští dorostenci tedy výsledkem 4:1 prodloužili svou neporazitelnost na pět zápasů.

sestava České Lípy: Šimáček - Opočenský, Fulier(C), Švehla, Chadima- Flekl, Sokol, Arient, Soukup - Švec