Omluva Petrovi Novákovi

Verze pro tisk |

V úterý jsme vydali text (viz níže), o kterém jsme se mylně domnívali, že jeho autorem je zastupitel ODS Petr Novák.

Autor je ve skutečnosti anonymní a za P. Nováka se jen vydával.

Tímto se chci za i-noviny a hlavně za sebe Petrovi Novákovi veřejně omluvit.

V okamžiku, kdy jsem omyl zjistil, byl text zablokován a Petrovi Novákovi jsem se omluvil telefonicky a následně i osobně.

Více informací napíšu v nedělním deníku.

Milan Bárta

Původní text:

Ve středu 21.11. 2018 bylo zvoleno nové vedení města Česká Lípa, nic proti tomu. Vítězové voleb, kteří vytvořili koalici si rozdělili místa ve vedení, dokonce ještě rozšířili o jedno místo počet radních, takže opozice celkem oprávněně namítla, že to není dobrý začátek navyšovat výdaje města zrovna tímto směrem. Paní starostka Volfová namítla, že prý se výdaje navyšovat nebudou, ale to ukáže až budoucnost, kdo měl pravdu.

Rovněž manželský pár Volfových v Radě města je asi městská premiéra, to jsme tady ještě neměli.

Ale co je na pováženou je nabourání nepsaného práva, kde v tomto městě bylo dobrým zvykem dávat vedení Kontrolního výboru, který má kontrolovat činnost vedení města, zástupci nejsilnější opoziční strany – v tomto případě ODS a nová koalice tento důležitý post předala jedinému zástupci komunistů na českolipské radnici. V tom vidím velký problém a nevrhá to dobré světlo na nové vedení města. Nutně to totiž vzbuzuje jisté asociace o vazbách premiéra za ANO a KSČM, která ho mj. drží u moci.

P.Novák

Nahoru

Komentáře

Re: Omluva Petrovi Novákovi

Myslím, CL 21 chtěl tu takovou kritiku slyšet - že by si ji napsal sám, jako Petr Novák ? V roce 2018 je snad už všechno možné.
Je milejší, když je příspěvěk podepsán opravdovým autorem, než jakými si přezdivkami hlasu lidu, či dobře informovaného zdroje.

Nahoru

Re: Omluva Petrovi Novákovi

Pane doktore, John Griffith Chaney by možná byl Váš nejlepší kamarád! Vaše komentáře jsou stejně ovlažené a stále více mimo chápání... Věřme, že Vaši pacienti přežívají...

Nahoru

Re: Omluva Petrovi Novákovi

Asi to je o tom, co sledujete, asi jsem chyběl, tak osobně neznám Johna Griffitha Chaneyho, je to už 100 let a 20 dnů, co zemřel, tak je to pro mne podobně oblažené.
CL 21 publikoval zde článek, jaká je očekávaná kritika nové koalice, a protože nebyla žádná odezva, ozvala se očekávaná kritika, ale omylem, jako od Petra Nováka.
Když napíše něco F.Chot, ač s tím často zcela nasouhlasím, oceňuji, že se podepíše. Všichni Vltavíni, CL 21níni svým utajením devalvuji cenu svých příspěvků.
A pacineti jezdí i z Nového Boru, jestli se chce objednat, mám volno po 20. lednu
Pěkné svátky

Nahoru