Informační centrum v České Lípě má nové webové stránky

Verze pro tisk |

Nové webové stránky – http://turistika.mucl.cz – má Regionální turistické informační centrum v České Lípě, které spustilo město za finančního podpory Libereckého kraje.

Celková změna webových turistických stránek zahrnuje rozšíření obsahu stránek v moderním provedení s atraktivními fotografiemi a přehlednou strukturu menu. Stránky jsou rozšířeny o galerie obrázků a jsou připraveny k propojení se sociálními sítěmi.

Cílem tohoto projektu je informovat návštěvníky České Lípy o možnostech trávení zajímavé a aktivní dovolené, ale i volných dní, v oblasti turistiky, cykloturistiky a dalších aktivit v českolipském regionu. Získají zde nejen tipy na výlety, ale i možnosti ubytování, gastronomie a služeb, které jsou ve městě poskytovány.

Na své si přijdou i Českolipané, neboť je zde pravidelně doplňovaný program akcí, jež se ve městě a v jeho okolí konají. Nové stránky zájemci najdou na webu města www.mucl.cz, vpravo nahoře pod odkazem „Turistické informace“. Projekt byl realizován za finanční podpory Libereckého kraje z programu 7.6 Podpora rozvoje cestovního ruchu v Libereckém kraji 2018.

 

Nahoru