Důležitá výhra na úvod (Loko Česká Lípa - TJ Slavoj Děčín A)

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří v 10. minutě díky přesné střelbě spojek vedli již 4:0. Pak se ale Lípě přestala dařit střelba a kombinace a nabídla tak Děčínu stáhnout ztrátu z úvodu poločasu. Ten nepohrdl a šňůrou pěti branek ve druhé půli prvního poločasu dokonale otočil zápas. Do kabin tak hráči odcházeli za stavu 7:8.

Po přestávce se mužstva prvních 10 minut přetahovala o vedení, ale pak se Lípě, především díky Najmanovi a Hajžinovi, podařil rozhodující trhák, když se dostala opět do čtyřgólového vedení. Ten už si narozdíl od prvního poločasu vzít nenechala, a s přehledem pak dotáhla zápas do vítězného konce - 15:11.

Sedmičky - 1/0 : 1/0
Vyloučení -  1 : 1
Rozhodčí - Skala
Diváků - 10
Sestava a branky - Jirousek, Jahoda - Hajžin 5, Najman 3, Drobný M. 3, Pavlíček 2, Mifek 1, Knap 1, Hejl, Lorenz, Pujman, Drobný J.