Druhá porážka Českolipáků

Jediným faktorem, který kazil pohled na kvalitní, bojovnou sobotní házenou, byli tragicky pískající rozhodčí - Hartman, Primus. Jim se totiž zápas evidentně vymkl z rukou, a tak byli k vidění i zákeřné zákroky. V samotném zápase se soupeři neustále přetahovali o vedení a ani jeden z nich si během utkání nevypracoval  víc jak dvougólový náskok.

Lépe začala Lípa a především díky Hajžinovi a Najmanovi se dostala do vedení 6:4. Děčín však odpověděl svou dvoumetrovou spojkou - Sobotkou a obrátil stav na 8:7. V závěru poločasu už ale kralovali hosté a do kabin tak odcházeli s vedením 11:10.

Po změně stran se dál pokračovalo ve tvrdé a rychlé házené, kterou i nadále kazili rozhodčí. Domácí se ve 40. minutě dostali do vedení 14:13 a na každé následné vyrovnání dokázali odpovědět dalším gólem. Takto probíhal zápas až do 59. minuty, kdy Děčín dával na 21:20. A protože se Lípě už nepovedlo skórovat, odcházela z tohoto zápasu, kterému by slušela remíza, jako poražená.

Sestava a branky - Jahoda, Jirousek - Hajžin 7, Knap 4,  Najman 4, M. Drobný 3, Duben 1, Pavlíček 1, Hejl, Lorenz, Pujman, J. Drobný.
Trenér : Josef Duben