Vánoční koncert v Doksech

Verze pro tisk |

Předvánoční čas v Doksech vyplňují výstavy nejen s vánoční tematikou (až do konce roku je k vidění v Městské knihovně Doksy výstava velkoformátových fotografií Zdenka Halíře a Vladimíra Kuřátka Máchův kraj poetický), ale samozřejmě i koncerty.

Vánoční písně zpívaly na svém koncertu děti ze Základní školy K. H. Máchy v Doksech a žáci Základní umělecké školy v Doksech.

„Vyvrcholením těchto vánočních koncertů bude v neděli 16. prosince od 15 hod. koncert v kostele sv. Bartoloměje, který se ponese tak trochu ve folkovém duchu,“zve Renata Mauserová, ředitelka MěKS Doksy. Vystoupí na něm s vlastními vánočními písněmi Simona Klímová, ověnčená četnými cenami z prestižních folkových festivalů. Kromě jejích písní zazní také vánoční koledy či převzaté písně s vánoční tematikou.

Pokud návštěvníky její písně osloví a učaruje jim její silný hlas s velkým rozsahem, mohou si po koncertě zakoupit její nové CD s názvem Paní Nemožná.

A pak už se Doksy ponoří do vánočních svátků, aby prvního ledna v roce 2013 tradičním Novoročním ohňostrojem šťastně vykročily do nového roku.

Nahoru