Dětský den v Poslově Mlýně proběhne již počtvrté

Verze pro tisk |

V sobotu 1. června 2013 od 13.00 hod. se v areálu Rekreačního střediska Poslův Mlýn v Doksech uskuteční dětský den.

Již čtvrtým rokem úspěšně tuto akci pořádáme ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Doksy, kteří pro děti zajišťují spoustu zajímavých soutěží. Na celou akci se intenzivně připravujeme cca 10 měsíců, kdy sháníme sponzory cen pro děti a na Českolipsku jsme ojedinělí právě tím, že děti za svoje vynaložené úsilí v různých soutěžích dostávají výměnou za získané žetony spoustu hodnotných cen, které si můžou vybrat. Nádherná poloha střediska u Poselského rybníka s výhledem na hrad Bezděz, se spoustou travnatých ploch, výběrem z několika dětských hřišť, tradičně výbornou možností občerstvení a bohatým programem s již zmiňovanými soutěžemi o ceny každoročně předurčuje strávit rodičům s dětmi zábavné odpoledne v příjemném prostředí.

A co vše můžou děti a jejich rodiče vidět a zažít? Kromě tradičně bohatého programu s oblíbeným vystoupením drezury koně fríského paní Šponarové a dalších účinkujících, bude po celé odpoledne k dispozici stánek BESIP teamu a prohlídka hasičské techniky. Z dalších atrakcí lze jmenovat třeba airsoft, lukostřelbu, foukačku, nízké lanové překážky, taneční podložky, kolotoče, nafukovací skluzavku, jumping, skákací hrad a mnoho jiného. I v letošním roce si děti mohou zdarma vyzkoušet obří vzduchovou trampolínu, která se těší velké oblibě.

Jako bonbónek jsme pro návštěvníky letos připravili možnost proletět se vyhlídkovým vrtulníkem nad krásným krajem Karla Hynka Máchy a vidět tak z ptačí perspektivy třeba hrad Bezděz, Máchovo jezero a vůbec celé krásné okolí našeho areálu. Vrtulník bude k dispozici od 14 hod. do 16 hod. na louce v těsné blízkost našeho areálu.

Velké poděkování patří všem našim sponzorům, díky kterým získají děti za svoje vynaložené úsilí v soutěžích spoustu krásných cen, a také Sboru dobrovolných hasičů Města Doksy, kteří zcela nezištně zajišťují soutěže a bezpečnost dětí. 

Dětský den v Poslově Mlýně proběhne již počtvrté
Nahoru