Benefiční koncert učitelů ZUŠ – pomožme společně Sárince

Verze pro tisk |

Základní umělecká škola Doksy pořádá 14. dubna již tradiční koncert učitelů. Vystoupí umělci z naší ZUŠ a hosté z českolipského okresu. Koncert je další z akcí spojených s výročím Máchova Jezera a Karla IV. Rozhodli jsme se letos prostřednictvím tohoto koncertu také pomoci.

Naše pomoc bude směřovat k sedmileté Sáře Stýblové z Doks, která je po autonehodě již 3 roky téměř zcela nepohyblivá. Sára potřebuje speciální kočárek, díky kterému se dostane i se svým postižením ven, tedy do přírody, mezi kamarády a později třeba i do školy. Rodina také potřebuje auto s nájezdovou rampou na kočárek, který zde na cestu upevní.

Všichni účinkující budou vystupovat bez nároku na honorář a pronájem Rytířského sálu dokského zámku bude pro tuto příležitost zdarma.

I Vy se můžete k této pomoci připojit

Na koncertě můžete přispět dobrovolným vstupným – výše příspěvku je pouze na Vás – i drobná částka pomůže. Vybrané vstupné bude přímo na místě předáno v plné výši rodině Sárinky.

Ráda bych touto cestou oslovila také případné sponzory, kteří by chtěli pomoci, aby mne kontaktovali na tel.: 702 054 453 nebo e-mail: reditelka@zusdoksy.cz.

Věřím, že nás tato akce potěší nejen příjemnou hudbou, ale také nás zahřeje na duši pocit, že jsme společně pomohli někomu, kdo to opravdu potřebuje.  

alt
Nahoru