Muzikálové divadlo DPS Talent ZUŠ Česká Lípa - Dracula

Verze pro tisk |

Dětský pěvecký sbor – Projekt muzikálové divadlo má za sebou téměř pátou sezónu. Záměr rozšířit pěvecký sbor o hereckou část a nastudovat muzikálové představení vznikl ze společného nápadu Michaely Vyhnánkové a Petry Jandíkové. Učitelky zpěvu se pustily do nastudování mini operek z pera Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka a mimo svých pěveckých schopností využily také zkušeností Petry Jandíkové z pražské muzikálové scény.

Dětské nastudování hudebních pohádek Tři bratři si téměř okamžitě získalo své diváky, kteří měli možnost vyslechnout v podání žáků školy Červenou Karkulku, O šípkové Růžence, O Budulínkovi a O Dvanácti měsíčkách. 

Dnes muzikálové divadlo vede Petra Jandíková spolu s učitelkou zpěvu Zdeňkou Cmuntovou. Poslední dva roky se mimo jiné projekty věnují hlavně Muzikálovému představení Dracula z autorské dílny Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese.

Přestože má představení velký úspěch, bude Muzikálové divadlo v novém školním roce připravovat uvedení muzikálu nového.  Vy máte na dlouhou dobu poslední možnost vidět Draculu!

Nenechte si tedy ujít: Muzikálové divadlo Talent ZUŠ Česká Lípa – Dracula
Ve středu 20. 6. od 17 hodin ve Velkém sále ZUŠ, vstup zdarma

 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru