Listopadové divadelní tipy

Verze pro tisk |

Zdeněk Izer a autokolektiv
Jeden z nejvýraznějších komiků 90. let opět na scéně s jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené scénky, parodie nejrůznějších televizních pořadů a imitování celé řady populárních zpěváků a zpěvaček. To vše obohacené nejrůznějšími kostýmy, převleky, technickými efekty a videoprojekcemi.
15. 11., Divadlo Nový Bor

Poprask na laguně
Temperament, rvačky, pračky, hádky, rozchody a usmiřování – to vše ve slavné klasické komedii ze slunné Itálie. Muži a ženy šílí! Podaří se snaživému soudnímu úředníkovi urovnat věčné spory mezi rozhádanými mileneckými páry? Jednu ze svých nejúspěšnějších komedií napsal Carlo Goldoni v roce 1762. Ve hře plné bizarních figur, rybářů, námořníků a ženských, které nemají jiné shromaždiště než ulici, excelují Eva Holubová či Bohumil Klepl.
17. 11. Jiráskovo divadlo

Michal na hraní
Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených a pravidelných diváků. Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech, které děti denně obklopují, které znají, a tak jen udiveně sledují, co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. Děti jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky.
25. 11., Jiráskovo divadlo


 

Nahoru