Divadelní tipy únor

Verze pro tisk |

Rošáda
Divadelní spolek Frída přiveze komedii o krizi středního věku a manželském štěstí, ve které se představí populární tváře Barbora Munzarová, Martin Trnavský či Marika Procházková. Divadelní hra plná originálního humoru nabízí trochu jiný pohled na obehrané téma partnerského soužití. Napsal ji a zrežíroval Jakub Nvota, divadelní persona dnešní doby, jehož počiny mají aktuálně na repertoáru mnohá česká divadla.
4. 2., novoborské divadlo

Maryša
Unikátní příležitost, budete moci zhlédnout inscenaci, které měla premiéru loňské léto v Českém národním domě v samém srdci New Yorku, kde byl pořádán festival českého amatérského divadla. A právě na něm odehráli své nastudování realistického dramatu z konce 19. století, nejznámějšího díla bratří Mrštíků, ochotníci z města nedaleko Teplic. Přijďte a vězte, že ke každé vstupence je šálek kávy zdarma, navíc s výběrem ze dvou druhů. Snad si vyberete správně.
12. 2., novoborské divadlo

Titanic
Představení, které je skvělou příležitostí pro sehranou dvojici komiků, kteří spolu dokážou vytvářet překvapivé situace a pointy, nabízí divákům s velkým nadhledem rekonstrukci potopení nejslavnější lodi světa. Vtipná parodie Johna Fiskeho představí Filipa Blažka a Miroslava Vladyku v mnoha úlohách. Oba herci tak budou kapitánem, cestujícími, lodí i ledovcem, zahrají, zapívají i zatancují. A pak přežijí.
18. 2., novoborské divadlo

S dětmi do divadla
Dva muzikály a jeden pravěk, to je únorový plán pro dětského diváka. Ve Cvikově se nejprve odehraje muzikálová pohádka Princezna ze mlejna (9.) známá prostřednictvím pohádky Zdeňka Trošky. O týden později nás v Novém Boru seznámí Divadlo SemTamFór se strastmi, radostmi a objevy prvního človíčka na zemi ve hře Jak bylo, když nebylo (16.). O několik hodin později se pak odehraje v českolipském divadle dětský muzikál na motivy Boženy Němcové Čertův švagr (16.).

Zdeněk Izer na plný coole
Hned dvojí show si pro nás připravila legenda českého humoru 90. let v zábavném pořadu plném oblíbených scének, parodií, vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je obohacené videoprojekcemi a samozřejmě nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky. Tohle bude těžký útok na vaše bránice.
24. 2., cvikovské Kulturní centrum Sever


 

Nahoru