Divadelní tipy leden

Verze pro tisk |

Plnou parou
Jednu z dalších novoborských předpremiér nabídne Divadlo Palace s komedií plnou záměn a zmatků od německého spisovatele Reného Heinersdorffa. Konverzačka z prostředí sauny osamělého luxusního wellness hotelu přinese známé tváře – Vlasákovou, Etzlera, Dolanského, ale také alternující českolipskou rodačku Petru Horváthovou. Tak snad se poštěstí.
8. ledna, novoborské divadlo

Jak se čerti ženili
Do České Lípy dorazí princezna Angelina z pohádky S čerty nejsou žerty Dana Bartůňková v roli principálky, scénáristky, režisérky i herečky Metropolitního divadla, které se přes deset let specializuje na muzikály pro děti. Proto se můžete těšit nejen na vyprávění o líném princi, rozkradeném království, odhodlané princezně a spravedlivém peklu, ale i na krásné písně a líbivá taneční chorea.
12. ledna, Jiráskovo divadlo

Carmen Y Carmen
Dvě velké hvězdy svých oborů, operní pěvkyně Dagmar Pecková a herečka Barbora Hrzánová, se scházejí v unikátním představení, v němž obě, každá po svém, ztvárňují hlavní hrdinku slavné Bizetovy opery. Přímo pro Peckovou a Hrzánovou ho napsal divadelní autor, herec, muzikant a režisér Jan Jiráň. Procházka notoricky známou operou odehrávající se v lokále jednoho nešťastného hostinského přinese jedinečný zážitek.
23. ledna, novoborské divadlo

Dva nahatý chlapi
Bláznivá komedie Divadla Palace a kontroverzního francouzského autora Sébastiena Thiéryho, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy, vypráví o seriózním advokátovi, věrném manželu a otci dvou dětí, který se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu.
28. ledna, novoborské divadlo


 

Nahoru