Čtyři góly fotbalistů z Pěnčína

Utkání začalo velmi svižně. Hrál se ryclý, kombinační fotbal, ale před brankami se začalo pořádně jiskřit až po úvodním gólu. Ten padl ve 23. minutě po parádním úniku Fialy. Domácí se poté snažili obrátit nepříznivý vývoj zápasu, ale spíše než brankář hostí se potil domácí Halgaš. Ten nejprve fantasticky vyrazil míč směřující do šibenice, poté vykryl střelu Beneše, ale na dorážku Fialy nedosáhl a Pěnčín šel do vedení 2:0. V závěru poločasu si Pěnčín hlídal dvoubrankový náskok a i přes sílící tlak domácích jej udržel.

Druhý poločas začal náporem domácích. Ti z permanentního tlaku vytěžili řadu rohových kopů a z nich plynoucí nepřehledné situace. Po jedné takové se mohli domácí fanoušci radovat. Vinš si dal totiž ve 48. minutě vlastňáka. Po tomto gólu jestřebský tlak ustal a začali se znovu prosazovat hosté.

Pozorný domácí brankař však zlikvidoval nebezpečnou standartku, poté sólo Fialy, a když nedosáhl na střelu Vinše, pomohlo mu břevno. V 72. minutě ale utekl znovu Fiala a Halgaš byl krátký. Fialův hattrich znamenal vedení hostů 3:1. Pěnčín se ovšem z dvoubrankového vedení neradoval dlouho. Hned po rozehrání se dostal do šance Maleček a jeho akci zakončil opět hráč Pěnčína, tentokrát Langer - 2:3. Závěr zápasu se dohrával výhradně na straně hostí, ale když jestřebští nevyužili ani ty nejvyloženější šance, přišel trest z nohy Beneše a následný konec zápasu.