Co se děje v Adře?

Archiv
Verze pro tisk |

Na pobočce nyní fungují dva Kluby zaměřené na různé peripetie související se zdravotním stavem.


Klub Aloe Vera se schází každý měsíc. Klub je volně přístupný. Každý Klub má své téma (nejbližší termín je tento čtvrtek 22.3. od 17.30 hod a téma zní „Alergie a co s nimi ?“) a organizuje přednášky pro veřejnost zaměřené na bioléky a jejich účinky (nejbližší přednáška se bude konat 19.4. 2007 v 17.00 hod, MUDr. Milan Nasswettr, internista, rehabilitační lékař bude přednášet o jarní detoxikační kůře organismu a nezbytné péči o klouby a svaly).


Klub celiakie se schází pravidelně každé tři měsíce. Klub je rovněž volně přístupný každému, kdo se chce něco blíže dozvědět o bezlepkové dietě. Bezlepková dieta je vhodným doporučením i pro relativně zdravou populaci. Každý Klub má rovněž jiné zaměření a hosty (nejbližší termín je tuto sobotu 24.3. od 15. hod a hlavním hostem tohoto klubu bude Alena Koukolová, autorka první kuchařky o bezlepkové dietě).


Pokud Vás nezaujala nabídka Klubů, tak v sobotu 24.3. 2007 v 18.00 hod. se koná samostatná přednáška s promítání filmu Newstart o uceleném preventivním zdravotní programu pod názvem „Imunita – nejsilnější výzbroj proti nemoci“ v rámci cyklu přednášek o zdravém životním stylu. Přednášející je Jiřina Krejzová, specialistka na zdravou výživu Country life.

Nahoru