Malování na libchavském zámku

Verze pro tisk |

V sobotu 25. 6. proběhla v atraktivním prostředí libchavského zámku na Českolipsku akce nazvaná Malování na zámku. Jednalo se již o druhý ročník ukázky tetování, kde zkušení tatéři zodpovídali dotazy ohledně jejich práce a odvážnější návštěvníci si odtud mohli i nějaké to tetování odnést.

K celé akci patřil i doprovodný program pro děti, které si zde mohly vyzkoušet svůj um v tetování pomeranče, modelování nebo společného malování obrazu.

Pro návštěvníky byly dále připraveny i různé hry, soutěže či workshopy a kromě toho mohli zájemci navštívit i expozici libchavského zámku za zvýhodněnou cenu.

Zámek je ve vlastnictví známého českého cestovatele pana Oldřicha Kiliána, který procestoval více než 120 světových zemí. A právě zde na zámku vystavuje exponáty ze svých cest.

I když celý českolipský okres zastihla silná průtrž mračen, tak návštěvníky akce déšť neodradil. Všichni se mohli přesunout do zastřešeného sálu, kde následovala hudební produkce, která se protáhla až do pozdních nočních hodin. Vystoupily zde formace Spermators, Scream of the Lambs, Censorshit, DJ Mista Deck, Beatbox Carlos Mystiga či DJ Wossa.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru